V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

2CD - Panna Mária v živote Pátra Pia

Autor: Marcellino Iasenzaniro

Ušetríte 10% Naša cena: 7,20 €
Bežná cena: 8,00 €
Zvuková nahrávka rovnomennej knihy v interpretácii Jozefa Šimonoviča Veľký svätec dvadsiateho storočia Páter Pio z Pietrelciny je známy svojou dobrotou, neúnavnou službou v spovednici, stigmami, mnohými zázrakmi a tajomnými ...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...udalosťami. No azda najznámejší je svojou úprimnou synovskou úctou voči Panne Márii. Na stránkach tejto knihy máme možnosť sledovať živý vzťah medzi svätým kapucínskym mníchom a jeho nebeskou Mamou, ako Božiu Matku nazýval. Tento vzťah rástol a upevňoval sa od útleho detstva, cez ťažké začiatky rehoľného života. Zohrával významnú úlohu v službe Pátra Pia ako spovedníka a duchovného vodcu. Úcta a oddanosť voči Panne Márii bola častou témou Pátrových povzbudení a tiež neoddeliteľnou súčasťou jeho každodenného života. Kniha čerpá zo svedectiev kapucínskych spolubratov, z rozprávaní duchovných synov a dcér Pátra Pia, z výskumu jeho korešpondencie i zo skúseností samotného autora. Nahrávka vznikla v Rádiu Lumen v roku 2020.

Podrobnosti

Autor
Marcellino Iasenzaniro
Jazyk
SK
Rok vydania
2021