V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena DVD - Vánoční příběh očima oslíka
  • DVD - Vánoční příběh očima oslíka

DVD - Vánoční příběh očima oslíka

Ušetríte 5% Naša cena: 8,08 €
Bežná cena: 8,50 €

Vianoce sa stali komerčným sviatkom, voľnom, ktoré si užíva celý svet. Často ale zabúdame, o čo sa jedná a kde vôbec celý príbeh začal: v chlieve v Betleheme, keď tesár so svojou ženou nemohli nájsť miesto v žiadnom hostinci...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Tento film rozpráva príbeh o Ježišovom narodení, o hneve kráľa Herodesa, o úteku do Egypta a o Herodesovom pokuse zabiť malého Ježiša.
Príbeh je podaný očami oslíka a býčka, ktorí sa prizerali na Ježišové narodenie a robia všetko pre to, aby dieťatko ochránili. Oslík rozpráva: "noc sa nám narodilo dieťatko, a tak som požiadal býčka, aby ich zahrial svojim dychom. Prišli pastieri z kopcov a traja králi, aby to dieťa uvideli. Spoznal som, že je to dieťa dôležité, ale zároveň tiež vo veľkom nebezpečenstve. "
Filmové rozprávanie prináša osobitý pohľad na dávny príbeh, ale zostáva verný biblickej verzii. Preto je vhodný k rodinnému sláveniu Vianoc.

Francúzsky animovaný film.
Jazyk: český a anglický
Celkový čas: 52 minút.