V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena DVD - Brat František 4
  • DVD - Brat František 4

DVD - Brat František 4

Ušetríte 5% Naša cena: 6,65 €
Bežná cena: 7,00 €

Nechajme sa vtiahnuť do ďalších nezvyčajných katechéz s veselým bratom Františkom. Objavíme spolu s ním veľkosť Ježišovho zmŕtvychvstania, milosti nám dané cez sviatosti a budeme oslavovať Pána aj cez pesničky z predchádzajúcich častí.

Celkový čas: 102 min.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Vstal z mŕtvych
Oslavujme spolu s bratom Františkom nádheru a veľkosť Ježišovho zmŕtvychvstania. Vo Svätom písme sa dočítame, akú veľkú cenu Ježiš zaplatil za to, aby nás priviedol späť domov k Otcovi. Objavíme tiež, ako vďaka zmŕtvychvstaniu Ježiša Krista pociťujeme v živote skutočnú prítomnosť Božej moci.

Veselé melódie
Veselý brat František nás naučí, ako môžeme oslavovať a chváliť Pána prostredníctvom hudby a spevu. Aké veľké požehnanie dostávame, keď máme srdcia a mysle naplnené chválou a oslavou jeho dobroty! Dozvieme sa, čo o tom hovorí Sväté písmo. A nebudú chýbať ani pesničky z prechádzajúcich častí.


Sviatosti
V tejto časti nám brat František predstaví nádherný spôsob, ktorým nám Boh ponúka pomoc a silu pre celý náš život - od narodenia až po okamih, keď nás povolá k sebe do neba. Dozvieme sa o siedmich sviatostiach a o tom, akú milosť pre nás predstavujú. 


V hlavnej úlohe slovenského znenia: Tomáš Horváth
Réžia slovenského znenia: Yvetta Weiszová