V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Tváre okolo kríža
  • Tváre okolo kríža

Tváre okolo kríža

Ušetríte 15% Naša cena: 6,72 €
Bežná cena: 7,90 €

Richard Stenbakken vám predstaví príbehy ľudí, ktorí boli konfrontovaní s Ježišom v posledných dňoch pred jeho ukrižovaním. Každý z nich má svoj pohľad, ktorý je špecifický, ale spolu ponúkajú obraz udalostí príbehu o ukrižovaní Ježiša Krista...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Richard Stenbakken vám predstaví príbehy ľudí, ktorí boli konfrontovaní s Ježišom v posledných dňoch pred jeho ukrižovaním. Každý z nich má svoj pohľad, ktorý je špecifický, ale spolu ponúkajú obraz udalostí príbehu o ukrižovaní Ježiša Krista. Niektorí z nich majú k Ježišovi pozitívny vzťah, iní si ho vytvárajú a sú aj takí, ktorí sa rozhodli zbaviť sa ho. Autor čerpá z historických a biblických prameňov a tak sú príbehy autentické. Dobový kostým a rozprávanie v prvej osobe vtiahne poslucháča do deja takže má pocit, akoby počúval Judáša, ktorý má s Ježišom vlastný plán. Alebo Kaifáša, ktorý vysvetľuje prečo Ježiš nemôže byť skutočným Mesiášom. Veselý Peter sa nakoniec naučí dôverovať Bohu a staručkého Jána ani pobyt v trestaneckej kolónii neodradí od rozprávania o Ježišovi. Toto spracovanie si určite nájde svojich priaznivcov nielen z radov študentov Biblie ale aj u tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o ukrižovanom Mesiášovi.

1.Pontský Pilát (Ide o to, kto má moc) (35′)
2.Kajfáš (Najvyšší kňaz, ktorý nič nechápe) (22′)
3.Peter (Muž, ktorý spravil VEĽKÉ chyby) (39′)
4.Ján (Zo „syna hromu“ milovaný učeník) (34′)
5.Stotník Longinus (Najtvrdší a najpresvedčenejší muž v meste) (39′)
6.Judáš (Jediné, čo mali robiť, bolo poslúchať ma!) (37′)
7.Marcellus Sylvanus (Veštec) (34′)
 

2 - DVD, celkový čas: 235 min.