V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

DVD - Dotknúť sa rán

Ušetríte 10% Naša cena: 4,32 €
Bežná cena: 4,80 €
Dotknúť sa rán Dokumentárny film Dotknúť sa rán zachytáva pôsobenie Pápežských misijných diel na ich misiách v troch oblastiach...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...Každej oblasti je venovaný špeciálny film: 1. chudobné deti (Dotknúť sa rán), 2. formácia seminaristov (Nádej z Beninu) 3. šírenie viery (Zem spravodlivého ľudu) Dotknúť sa rán – RWANDA (29 min.) Misionár Vlastimil Chovanec si na rwandských cestách púšťa slovenský folklór, keď sa chce odreagovať, zahrá si na akordeóne. V mestečku Nyanza v africkej Rwande sa snaží poskytnúť teplo domova štyridsiatim deťom ulice. Príbehy týchto detí sú ťažké až neuveriteľné a otca Vlasťa pravidelne dojímajú k slzám. Nádej z Beninu – BENIN (26 min.) Stovka chlapcov v modrých košeliach oduševnene spieva žalmy. Horúci ranný vzduch je nabitý energiou. Aj tento malý seminár v stredoafrickom Benine podporujú slovenskí veriaci. Benin má dostatok vlastných kňazov a do sveta dokonca vysiela misionárov. Zem spravodlivého ľudu – BURKINA FASO (26 min.) V Burkine Faso sú náboženské konflikty zriedkavé, keďže rodinné väzby sú oveľa silnejšie ako tie náboženské. Prví bieli misionári prišli do krajiny len pre sto rokmi, napriek tomu je miestna Cirkev už samostatná, pokiaľ ide o duchovné povolania. Rozvoj tejto mladej Cirkvi však stále závisí od pomoci zvonka.

Podrobnosti

Jazyk
SK
Rok vydania
2019