Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Hobit - Neočakávaná cesta (2DVD)
  • Hobit - Neočakávaná cesta (2DVD)

Hobit - Neočakávaná cesta

Autor: 2DVD

Ušetríte 10% Naša cena: 13,95 €
Bežná cena: 15,50 €

Prvý diel trilógie Hobit: Neočakávaná cesta natočený na námet rovnomennej nadčasovej klasiky z pera JRR Tolkiena sleduje hlavného hrdinu Bilba Pytlíka...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Ten je spolu s čarodejníkom Gandalfom a trinástich trpaslíkov vedenými Thorin Pavéza vrhnutý do veľkolepého dobrodružstva: musí od strašného draka Smako vydobyť späť stratené kráľovstvo trpaslíkov Erebor. Cesta ich zavedie do Veľkej divočiny, cez zradný kraj plný škriatkov, zlobrov a smrtiacich vlkov aj za tajomnou a zlovestnou postavou známou len ako Čierny mág. Počas putovania Bilbo nielen odhalí hlboko v sebe ľstivosť a odvahu, ktorá prekvapí aj jeho samotného, ale tiež získa "miláška" - prsteň, ktorý je zviazaný s osudom celej Stredozeme tak, že si to Bilbo nevie ani predstaviť.

Réžia: Peter Jackson

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / turecky DD 5.1 


Bonusy:
Obsahuje 10 videoblog z natáčania
Postavte sa za kameru a vydajte sa na svoju vlastnú púť s Petrom Jacksonom, ktorý vás osobne prevedie dobrodružným natáčaním Hobita. Pridajte sa k nemu na samom začiatku výroby filmu a navštívte Hobita. Sledujte režiséra, ako posúva hranice filmovej tvorby a prejdite sa po červenom koberci. To všetko v 10 rozsiahlych videozáznamoch, ktoré vytvoril špeciálne pre fanúšikov.