Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

DVD - Ježiš / HPK

Ušetríte 5% Naša cena: 6,56 €
Bežná cena: 6,90 €
HISTORICKY NAJPRESNEJŠÍ FILM O ŽIVOTE JEŽIŠA KRISTA Kto je vlastne Ježiš? Na túto otázku sa snaží dať odpoveď známy režisér John Heyman...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...Deväť rokov strávil  vytváraním prostredia Palestíny prvého storočia, aby mohol natočiť  film o jedinečnom živote Ježiša Krista, ktorý zásadne ovplyvnil celú ľudskú históriu. Výsledkom je skvelý film JEŽIŠ. JEŽIŠ, natočený podľa skutočných udalostí zaznamenaných v Lukášovom evanjeliu, je film nielen realistický a historicky verný, ale ako ukazujú ohlasy divákov po celom svete, tento jedinečný príbeh je stále živý a hovorí aj k človeku dnešnej doby. Filmovalo sa priamo v Izraeli, na miestach opísaných v Biblii. Aby tváre jednotlivých postáv boli čo najviac autentické bolo vybraných 45 hercov a 5 000 komparzistov z oblasti Stredného východu. Tímy špecialistov veľmi dôkladne študovali dobové oblečenie, architektúru, zvyky a jedlá, aby sa film JEŽIŠ mohol stať čo najvernejším filmovým spracovaním pozemského života Ježiša Krista. NAJROZŠÍRENEJŠÍ FILM JEŽIŠ je najprekladanejším a najsledovanejší t filmom v histórii. Film bol preložený do viac ako 760 jazykov a nárečí a videli ho 4 miliardy ľudí v 219 krajinách sveta.

Podrobnosti

Jazyk
SK