V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Piesňová tvorba - Sämtliche Lieder
  • Piesňová tvorba - Sämtliche Lieder

Piesňová tvorba

Autor: Mikuláš S. Trnavský

Naša cena: 14,94 €

„Z diela Schneidera-Trnavského sú dosiaľ najznámejšie i najpopulárnejšie práve piesne. Podaktoré dokonca zľudoveli. Veľkú zásluhu na propagácii tejto piesňovej tvorby má spevácka súťaž nesúca jeho meno...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

„Z diela Schneidera-Trnavského sú dosiaľ najznámejšie i najpopulárnejšie práve piesne. Podaktoré dokonca zľudoveli. Veľkú zásluhu na propagácii tejto piesňovej tvorby má spevácka súťaž nesúca jeho meno, založená v roku 1971 a dnes usporadúvaná v medzinárodnom meradle. Záujem o piesne Schneidera-Trnavského i v zahraničí neustále stúpa a notový materiál už nie je k dispozícii. Preto sme pri príprave publikácie mali na zreteli nielen tento fakt, ale predovšetkým sme chce-li verejnosti predložiť kompletné vydanie zachovanej pôvodnej piesňovej tvorby jedného z prvých tvorcov slovenskej hudby.” (Edita Bugalová, editorka publikácie)

Podrobnosti

Autor
Mikuláš Schneider-Trnavský
Formát
235 x 305 mm
Počet stán
177
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK