V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Katolík v politike (Giampaolo Crepaldi)
  • Katolík v politike (Giampaolo Crepaldi)

Katolík v politike

Autor: Giampaolo Crepaldi

Ušetríte 10% Naša cena: 7,20 €
Bežná cena: 8,00 €

Príručka pre obnovu

Publikácia vzišla z pera biskupa talianskej diecézy v Trieste Mons. Giampaola Crepaldiho, predsedu Medzinárodného observatória kardinála Van Thuâna pre sociálnu náuku Cirkvi...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Jej cieľom je priniesť odpovede na otázky, s ktorými sú konfrontovaní veriaci politici. Dobre poslúži tiež tým, ktorí o vstupe na pole politiky uvažujú.

Prvá časť publikácie s názvom Kritériá hovorí o základných princípoch, z ktorých by malo vychádzať konanie veriaceho človeka v politike.
V druhej časti s názvom Obsahy už autor priamo a konkrétne opisuje, ktoré témy by mali byť „povinnou výbavou“ katolíka v politike.

Čitateľ v nej môže nájsť odpovede na otázky, ktoré prináša život nielen v oblasti ochrany života a rodiny, slobody rodín pri výchove detí, práva na náboženskú slobodu, ale aj aktuálne ekonomické témy, akými sú práca a boj s chudobou, reforma štátu z pohľadu verejného blaha.Podrobnosti

Autor
Giampaolo Crepaldi
Formát
170 x 235 mm
Počet stán
148
Väzba
pevná
Jazyk
SK