V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Zázraky stvorenia

Autor: Louie Giglio

Ušetríte 10% Naša cena: 11,61 €
Bežná cena: 12,90 €
Objav krásu Božieho stvorenia a spoznáš Božiu veľkosť a slávu! Pusti sa spolu s pastorom Louiom Gigliom do odhaľovania zázrakov prírody!...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...Zistíš, prečo je sneh biely, načo majú mačky fúziky a prečo sú niektoré planéty túlavé. Stvorenie je plné zázrakov, ktoré svedčia o Božej múdrosti a sile. Ako hovorí Žalm 104, 24: „Aké mnohoraké sú tvoje diela, Pane! Všetko si múdro urobil. Zem je plná tvojho stvorenstva.“ Čaká ťa 100 zamyslení, ktoré obsahujú biblické verše, modlitby, zábavné aktivity, fascinujúce fotografie a rubriku Div divúci s neuveriteľnými vedeckými faktmi z týchto oblastí: • zvieratá – od medozvestiek cez lietajúce hady až po narvaly, • vesmír – od čiernych dier cez pristátie na Mesiaci až po gama žiarenie, • ľudské telo – od imunitného systému cez zmrzlinovú bolesť hlavy až po reč tela, • Zem – od dúhových riek cez modrú lávu až po horúce gejzíry, • a ešte oveľa, oveľa viac!

Podrobnosti

Autor
Louie Giglio
Počet stán
208
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Jazyk
SK
Rok vydania
2022