V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Rozprávky z Tatier (Anton Rákay)
  • Rozprávky z Tatier (Anton Rákay)

Rozprávky z Tatier

Autor: Anton Rákay

Ušetríte 10% Naša cena: 6,21 €
Bežná cena: 6,90 €

Kde bolo, tam bolo, tak začína každá pekná rozprávka, ibaže táto sa i skončila dobre vo vari najkrajšej hore, ktorá nemá páru v šírošírom okolí...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Rástli v nej storočné smreky a jedlo, všade voňal mäkučký mach a vysoká tráva a od jari do neskorej jesene tu kvitli všakové neuveriteľne pestré kvety. Dolinou skackavo pretekal potôčik po samý okraj plný ľadovej vody. Sem – tam tu bola aj malá lúčinka, do ktorej od svitania až do súmraku svietilo slniečko, slovom – hotový raj na zemi.
A v ňom si pokojne vedľa seba žili všetky tatranské zvieratká, od tých najväčších až po drobný drobizg motkajúci sa v tráve…
Začítajte sa do 15 rozprávok a nebojte sa Zlého sna jazveca Floriána, nemračte sa na Prísneho sudcu, obdivujte Šikovnú rosničku, zasnívajte sa pri Láske na prvý pohľad a ďalších zvieracích rozprávkach s krásnymi ilustráciami Jána Vrabca.

Podrobnosti

Autor
Anton Rákay, ilustrácie Ján Vrabec
Formát
175 x 240 mm
Počet stán
64
Väzba
pevná
Jazyk
SK