V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Maľujem si ružencové tajomstvá

Autor: Martina Jokelová-Ťuchová

Ušetríte 5% Naša cena: 3,80 €
Bežná cena: 4,00 €
Maľovanka Maľujem si ružencové tajomstvá pozýva deti premýšľať počas maľovania nad udalosťami života Ježiša Krista ukrytými v ružencových tajomstvách...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...Nežné pôsobivé ilustrácie Ľuby Suchalovej, ktorá desaťročia ilustruje okrem detských kníh aj rubriku Deťom v Katolíckych novinách, zobrazujú evanjeliové udalosti inšpirujúcim spôsobom. Maľovanka obsahuje návod ako sa modliť posvätný ruženec s dvadsiatimi tajomstvami. Ukážka z knihy Milé deti, ruženec je modlitba, pri ktorej sa spoločne s Pannou Máriou pozeráme na tajomstvá života Pána Ježiša. Nik nie je pri Ježišovi bližšie ako naša nebeská Mama a ona nás veľmi túži priviesť k nemu. Vezmite si pastelky a zafarbite záhradu ružencových tajomstiev, ako sa vám páči. :-)   AKO SA MODLÍME RUŽENEC? • Na začiatku každej modlitby posvätného ruženca urobíme znak kríža, • pri krížiku ruženca sa modlíme Verím v Boha, • pri veľkom zrnku modlitbu Otče náš • a na malých zrnkách tri modlitby Zdravas’, Mária so zvolaniami uprostred. Potom nasleduje Sláva Otcu a Otče náš. • Ďalej sa modlíme na malých zrnkách 5 desiatkov (desiatok je 10-krát Zdravas’, Mária), buď s tajomstvami radostného, bolestného, slávnostného ruženca alebo s tajomstvami ruženca svetla. • Po každom desiatku ruženca sa modlíme Sláva Otcu • a modlitbu detí, ktorým sa vo Fatime v roku 1917 zjavila Panna Mária: „Ó, Ježišu, odpusť nám naše hriechy, zachráň nás od pekelného ohňa, priveď do neba všetky duše, najmä tie, ktoré najviac potrebujú tvoje milosrdenstvo.“ Pokúsiš sa pomodliť aspoň jeden desiatok ruženca? Ktoré tajomstvo Ježišovho života si vyberieš?   RADOSTNÝ RUŽENEC Modlí sa v pondelok a sobotu, v Adventnom období aj v iné dni. Prosby k preddesiatku Zdravas’… Ježiš, ktorý nech rozmnožuje našu vieru. Zdravas’… Ježiš, ktorý nech posilňuje našu nádej. Zdravas’… Ježiš, ktorý nech roznecuje našu lásku.   Tajomstvá radostného ruženca: 1. … Ježiš, ktorého si, Panna, z Ducha Svätého počala. 2. … Ježiš, ktorého si, Panna, pri návšteve Alžbety v živote nosila. 3. … Ježiš, ktorého si, Panna, v Betleheme porodila. 4. … Ježiš, ktorého si, Panna, so svätým Jozefom v chráme obetovala. 5. … Ježiš, ktorého si, Panna, so svätým Jozefom v chráme našla.

Podrobnosti

Autor
Martina Jokelová-Ťuchová
Počet stán
24
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2022