Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Anjel Riško a farby
  • Anjel Riško a farby

Anjel Riško a farby

Ušetríte 20% Naša cena: 2,64 €
Bežná cena: 3,30 €

Anjel Riško z pera sestry Damiány nie je vymyslenou postavičkou pre deti. Je to viera a túžba tých, ktorí malého chlapca Riška milovali, a stále milujú, pretavená do detských veršovaných príbehov. Viera, že to čo nebolo dopriate malému Riškovi prežívať tu na zemi, dnes prežíva vo svojom skutočnom domove, v nebi...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Anjel Riško z pera sestry Damiány nie je vymyslenou postavičkou pre deti. Je to viera a túžba tých, ktorí malého chlapca Riška milovali, a stále milujú, pretavená do detských veršovaných príbehov. Viera, že to čo nebolo dopriate malému Riškovi prežívať tu na zemi, dnes prežíva vo svojom skutočnom domove, v nebi. Nápadité a veselé príbehy anjelika Riška sú určené pre deti od troch rokov, ktoré sa spolu s Riškom naučia všeličo nové. A aj pre dospelých môžu byť lúčom svetla, pokiaľ ich budú čítať spolu so svojimi deťmi s rovnakou otvorenosťou, ako ich ratolesti. Anjelik Riško je séria šiestich knižiek, ktoré opäť originálne zilustrovala Zdenka Krejčová.

Úryvok:

Zvedavé deti modlitbičku poslali Bohu do neba:
"Prečo je slnko žlté a maco má kožuch dohneda?"
Pán Boh sa usmial a pohladil maličkých,
poslal im Anjela Riška a dal mu farbičky.
Teraz si lieta po knižke veselo,
maľovať farebnú dúhu sa mu zachcelo.
S farbami sa aj vy, deti, radi hráte,
či ich však všetky správne rozoznáte?Podrobnosti

Autor
Damiána Bagínová
Formát
110 x 150 mm
Počet stán
32
Väzba
pevná