V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Prehnane milujúce matky (Osvaldo Poli)
  • Prehnane milujúce matky (Osvaldo Poli)

Prehnane milujúce matky

Autor: Osvaldo Poli

Ušetríte 10% Naša cena: 7,11 €
Bežná cena: 7,90 €

Skúsený taliansky psychológ a psychoterapeut Osvaldo Poli sa zaoberá najmä formáciou rodičov a manželských párov a formou poradenstva sa snaží pomôcť rodičom a posilniť ich výchovné zručnosti...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

V knihe Prehnane milujúce matky ponúka vhodné prístupy a metódy, ktoré uľahčujú uzdravenie rodinných vzťahov a posilňujú opravdivú lásku, ktorá v sebe zahrnuje múdrosť, spravodlivosť, statočnosť a miernosť.
Táto veľmi potrebná a stále aktuálna publikácia sa zaoberá príčinami, ktoré vedú matky k tomu, aby všetku pozornosť, starostlivosť a lásku sústredili na dieťa, bez toho, že by si uvedomovali nevyhnutné riziká a úskalia, ktoré nezdravá výchova prináša.


Prehnaná „opičia láska“, ktorou niektoré matky zahŕňajú svoje deti, im samým väčšinou prináša sklamanie a pocit vyčerpanosti, pričom deti deformuje a ničí. Čo zmení malé rozkošné dieťa v tyrana, ktorý je schopný ovládať celú rodinu? Autor zrozumiteľným a pútavým štýlom varuje matky (ale i otcov) pred prehnanou láskou k deťom. Predkladá mnohé príbehy matiek, ktorých deti sa stali malými tyranmi. Tieto príbehy pomáhajú pochopiť zámer knižky, ktorá prináša jednak skúsenosti rodičov, jednak pripomienky a výklad autora a nakoniec i návrhy stratégie, nástroje a metódy, pomocou ktorých sa matky môžu vyliečiť zo svojej prehnanej lásky. Vysvetľuje aj psychologické pozadie celého problému a zaoberá sa i pojmom viny, spravodlivosti a pravdy, ktoré s problémom súvisia.

 

Skúsený taliansky psychológ a psychoterapeut Osvaldo Poli sa zaoberá najmä formáciou rodičov a manželských párov a formou poradenstva sa snaží pomôcť rodičom a posilniť ich výchovné zručnosti.

 

KOMENTÁRE ČITATEĽOV: 
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.