Odber noviniek

Vydavateľstvá

Vzťahová výchova (William Sears a Martha Searsová)

Praktická príručka o citlivom a prirodzenom prístupe k dieťaťu

Poprední americkí experti na starostlivosť o dieťa vysvetľujú výhody – pre vás i pre vaše dieťa plynúce z včasného prepojenia s vašim bábätkom.

Spí sa vám aj vášmu bábätku lepšie v spoločnej posteli? Ako dojčenie pomáha vzťahovej väzbe s vašim dieťatkom?

Viac detailov

8,72 € s DPH

10,90 € s DPH

(cena znížená o 20 %)


Dostupnosť:
Vypredané!


Informujte ma ak je k dispozícii

Aká je rola otca pri starostlivosti o novorodenca? Ako vzťahová väzba podporuje eventuálnu nezávislosť dieťaťa? Doktor Bill a Martha Searsovci – manžel a manželka, doktor a sestrička – tím, ktorý takmer pred dvadsiatimi rokmi zaviedol pojem „vzťahová výchova“, odpovedá na tieto a mnohé ďalšie otázky v tejto praktickej a inšpiratívnej príručke.

Kniha Vzťahová výchova jasne vysvetľuje sedem nástrojov vytvárania vzťahovej väzby, tzv. „Baby Bs“, ktoré tvoria tento čoraz viac populárnejší spôsob výchovy –

Pripútanie po pôrode (bonding)                   

Nosenie dieťaťa                                                                         

Reagovanie na plač bábätka                   

Pozor na baby-trénerov

Dojčenie

Spanie v blízkosti dieťaťa

Rovnováha a hranice

- a poskytuje všetky informácie, ktoré potrebujú vedieť nielen novopečení rodičia, na dosiahnutie najdôležitejších cieľov: spoznať svoje dieťa, pomôcť mu cítiť sa dobre a rodičovstvo si vychutnávať.

O autoroch:

William Sears, M.D. a Martha Searsová, R.N. sú experti v oblasti pediatrie, na ktorých sa obracia stále viac rodičov s prosbou o radu a informácie ohľadom všetkých aspektov tehotenstva, pôrodu, starostlivosti o dieťa či výchovy v rodine. Doktor Sears absolvoval prax v Detskej fakultnej nemocnici Univerzity Harvard (Harvard Medical School´s Children´s Hospital) v Bostone a v Nemocnici pre choré deti v Toronte (Toronto´s Hospital for Sick Children) – v najväčšej detskej nemocnici na svete. Pediatrickú prax vykonáva už takmer tridsať rokov. Martha Searsová je registrovaná zdravotná sestra, certifikovaná pôrodná i laktačná poradkyňa.

Recenzia knihy:

Spolu s novorodeniatkom, ktoré si prinášate domov z pôrodnice, vás možno v kútiku srdca znepokojujú otázky: Ako to zvládneme? Ako máme reagovať na jeho potreby? Nosiť ho alebo radšej nie? Máme ho nechať vyplakať? Môže bábätko spať s nami v posteli? Ako dojčenie pomáha vzťahovej väzbe s vašim dieťatkom? A čo my, rodičia, a naše potreby?

V knihe Vzťahová výchova nájdete odpovede na mnohé otázky, ktoré trápia čerstvých (aj skúsenejších) rodičov. Autor, uznávaný americký pediater, otec ôsmich detí, vás príťažlivým spôsobom oboznámi so štýlom starostlivosti o dieťa, ktorý vám nediktujú dobre mieniaci príbuzní, skúsení priatelia, cudzí “odborníci” na vaše dieťa ani vžité vzory. Vzťahová výchova je prístup k vášmu dieťaťu, ktorý vám diktuje vaše srdce, intuícia a zdravý rozum.  • Jazyk: SK
  • Autor: William Sears a Martha Searsová
  • Formát: 198 x 217 mm
  • Hmotnosť: 435 g
  • Počet stán: 240
  • Rok vydania: 2012
  • Väzba: brožovaná

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.