V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena 52 jednoduchých spôsobov, ako sa rozprávať s deťmi o viere (James P. Campbell)
  • 52 jednoduchých spôsobov, ako sa rozprávať s deťmi o viere (James P. Campbell)

52 jednoduchých spôsobov, ako sa rozprávať s deťmi o viere

Autor: James P. Campbell

Ušetríte 10% Naša cena: 8,91 €
Bežná cena: 9,90 €

Aj ja som túžil, ako väčšina rodičov, ktorých poznám, po zmysluplných rozhovoroch so svojimi deťmi o životných problémoch a o neoceniteľnej hodnote viery. Rozprávať sa s deťmi o závažných veciach nie je vždy ľahké.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Najlepšie som sa so svojimi deťmi porozprával v bežných situáciách každodenného života – v aute, pri čakaní na autobus, nad vyprážaným syrom alebo fašírkou za naším otlčeným kuchynským stolom. Využíval som aj chvíle, keď deti prichádzali domov z basketbalového tréningu alebo zo stretnutia s kamarátmi a ja som si všimol, že sú na niečo mimoriadne hrdí alebo, naopak, že sú z niečoho nezvyčajne rozrušení. V každom prípade som však pochopil jedno – ak chcem zapojiť rozprávanie o hodnotách do každodenného života, musím sa naučiť šikovne využívať akúkoľvek vhodnú príležitosť, ktorá sa mi naskytne. Táto kniha je skvelým návodom, ako tieto príležitosti rozpoznať a predovšetkým ako ich využiť v praxi.

Tom McGrathPodrobnosti

Autor
James P. Campbell
Formát
115 x 185 mm
Počet stán
248
Jazyk
SK