V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

List Svätého Otca manželom pri príležitosti Roka rodiny

Autor: Papež František

Ušetríte 5% Naša cena: 3,33 €
Bežná cena: 3,50 €
Súčasťou listu je aj potlačená poštová obálka. Láskavý list pápeža Františka, ktorému záleží na dobre rodín v pandemickej dobe...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...Povzbudzuje manželov, prejavuje súcit v ich krízach a upriamuje na zdroj lásky a milostí, ktoré si manželia vyslúžili vo sviatosti manželstva a môžu s nimi spolupracovať vo všednosti dní. Spolok svätého Vojtecha vydáva list v darčekovej podobe v obálke ako vzácne povzbudzujúce posolstvo manželom či novomanželom pri príležitosti uzavretia sviatosti manželstva. Ukážka z knihy Drahí manželia a manželky celého sveta! Pri príležitosti Roku rodiny Amoris laetitia sa na vás obraciam, aby som vám v tejto veľmi zvláštnej dobe vyjadril svoju lásku a blízkosť. Vždy som sa modlil za rodiny, no počas pandémie, ktorá ťažko skúša všetkých a zvlášť tých najzraniteľnejších, sa modlím ešte viac. Doba, ktorú prežívame, ma vedie k tomu, aby som s pokorou, láskou a prijatím pristupoval ku každému človeku, každému manželskému páru a každej rodine v situácii, ktorú práve prežíva. ... Povolanie do manželstva je povolaním riadiť malú loďku, niekedy na rozbúrenom mori nestabilnú, no vďaka sviatosti bezpečnú. Koľkokrát by ste chceli podobne ako apoštoli povedať, alebo lepšie povedané zvolať: „Učiteľ, nedbáš o to, že hynieme?“ (Mk 4, 38). Nezabúdajme však, že vďaka sviatosti manželstva je Ježiš na tejto loďke prítomný.

Podrobnosti

Autor
Papež František
Počet stán
8
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2022