Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Ver, že to dokážeš

Autor: Jentezen Franklin

Ušetríte 10% Naša cena: 8,10 €
Bežná cena: 9,00 €
                          BOH MA NÁDHERNÝ SEN PRE VÁŠ ŽIVOT! Žiť svoj sen nie je ľahké; vyžaduje si to vytrvalosť, húževnatosť, sebadôveru a vieru v Boha a vo víziu, ktorú vám dal. Autor na základe vl...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...astných skúseností a príkladov biblických postáv, ktoré kráčali za svojimi snami, ukazuje, ako nájsť a žiť Božiu víziu. V knihe sa dočítate, ako premeniť sny na realitu. Okrem iného v nej nájdete: •   päť štádií vízie a tipy, ako nimi prejsť •   čo robiť, keď sa sen zdá príliš vzdialený alebo neuskutočniteľný •   ako bojovať za uskutočnenie sna, kým sa nestane realitou                        Nenechajte sa obrať o to, čo Boh pre vás pripravil Jentezen Franklin je pastorom zboru Free Chapel v Gainesville v štáte Georgia, ktorý pravidelne navštevuje 10-tisíc veriacich. Jentezen je obľúbeným rečníkom a úspešným spisovateľom. Jeho televízny program Kingdom Connection sa vysiela v mnohých krajinách. Kniha Púst, ktorú napísal, sa stala bestsellerom. S manželkou Cherise má päť detí.

Podrobnosti

Autor
Jentezen Franklin
Formát
145 x 210
Počet stán
198
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2015
Vekové odporúčanie
2015