V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Babylon v Európe
  • Babylon v Európe

Babylon v Európe

Autor: David Hataway

Naša cena: 4,63 €

Európa dnes čelí obrovskej výzve. Žijeme v tých najnebezpečnejších časoch politicky ako aj duchovne. Avšak Biblia má dnes čo povedať viac než kedykoľvek predtým v histórii, v skutočnosti pred nami odkrýva pravdu o Európskej únii...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

... a čo to pre nás ako kresťanov znamená. nemôžeme len sedieť so založenými rukami a hovoriť, že sa nás to netýka. Táto kniha je pre nás výzvou a povzbudením k tomu, že sa môžeme stať súčasťou záverečnej fázy Božej stratégie - časťou naplneného proroctva.


OBSAH:
Cesta do Európskej únie
Je toto koniec Európskej únie?
Dieťa Francúskej revolúcie?
Kde je Babylon dnes?
Brána do pekla
Tajomstvo - Veľký Babylon
Satanov trón v Európe
Boh zakázaný v Európe!
Bude islam vládnuť Európe
Božia odpoveď
Boh má pre Európu víziu!
Aká je Božia stratégia?
Potrebuejeme ducha Eliášovho!

_______________________________________________________

PREDSLOV:

Dávid Hathaway, Boží vizionár našej generácie, vo svojej knihe "Babylon v Európe"predkladá zjavenie, ktoré prijal od Boha skrze pôsobenie Ducha Svätého. Kniha, ktorú práve čítate, je výsledkom vyše dvadsaťročného autorovho skúmania "ako súvisia posledné svetové udalosti s tým, čo Biblia ukrýva vo svojich proroctvách". Nejde mu pritom o intelektuálne cvičenie, ale o pochopenie toho, ako má on i súčasná generácia kresťanov žiť svoj každodenný život viery v moci Ducha Svätého. Hlavným posolstvom knihy je pozvanie kskúmaniu predkladaných skutočností, udalostí vo svetle Písma, kmodlitbám o vyliatie Ducha Svätého a predovšetkým kčinom – k zvestovaniu evanjelia uprostred generácie pohanstvom ovládnutých Európanov.

Urgentnosť tohto pozvania môže čitateľ vnímať na pozadí životného príbehu autora. Dávid Hathaway na základe Božieho zjavenia už pred vyše štyridsiatimi rokmi, s
nasadením vlastného života, prinášal evanjelium do krajín za "železnou oponou", i do bývalého Československa. Ovocie jeho služby je zrejmé a rastúce cez životy a službu domácich služobníkov, najmä v krajinách bývalého Sovietskeho zväzu. V súčasnosti autor aj napriek vyššiemu veku horlí po novom zapálení Božieho ohňa, po prejavoch Božej moci, a to tak u seba, ako aj vživote a službe iných kresťanov. Predkladané svedectvá nás konfrontujú s realitou živého, milujúceho Boha, ktorý nechce, aby ľudia hynuli zotročení diablom a dôsledkami svojich hriechov. Na stranách tejto knihy sa kám prihovára sám Boh, ktorý hľadá mužov aženy, ochotných v duchu Eliášovom stáť na strane Boha Biblie, atvárou v tvár modlám i modlárom. Boh hľadá modlitebníkov, ktorí mu budú dôverovať, horlivo sa modliť a následne konať v moci jeho Ducha.

Keďže táto kniha predkladá zjavenie, ktoré sa opiera o
Písmo sväté, je našou úlohou takto k mej pristupovať. Skúmať vo svetle Božieho slova nielen predkladané skutočnosti o Európe, ale predovšetkým samých seba. Ačo je dôležitejšie – prijať Božie pozvanie a podľa neho konať. Vstúpiť medzi tých, "ktorí sa dokážu modliť ako Eliáš aí dokážu veriť ako povedal Ježiš".

""ThDr. Jozef Brenkus, PhD., riaditeľ 

 

KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.

Podrobnosti

Autor
Derek Prince
Formát
204 x 135 mm
Počet stán
80
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2009
Hmotnosť
105 g