V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Dobré ráno, Duchu Svätý (Benny Hinn)
  • Dobré ráno, Duchu Svätý (Benny Hinn)

Dobré ráno, Duchu Svätý

Autor: Benny Hinn

Ušetríte 5% Naša cena: 8,08 €
Bežná cena: 8,50 €

Si pripravený stretnúť sa s Dcuhom Svätým osobne a intímne? Si ochotný počúvať jeho hlas? Si pripravený spoznať ho ako osobu? V tejto knihe Benny Hinn podáva vnútorné pohľady a pravdy, ktoré ho Boh učil niekoľko rokov...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Produkt je dostupný s inými možnosťami info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Získaš hlbšie porozumenie Božej Trojice a ako členovia Trojice jednajú navzájom medzi sebou a s nami. Tiež zistíš: ako spoznať hlas Ducha Svätého, zoznámiš sa so siedmimi krokmi k účinnejšiemu modlitebnému životu, nájdeš zdroj a cieľ Božieho pomazania, odhlalíš slobodu od strachu z "neodpustiteľného" hriechu a objavíš pre seba Boží majstrovský plán. To, čo sa prihodilo Benny Hinnovi v studený zimný večer v Toronte, zmenilo jeho život naveky. Duch Svätý vstúpil do jeho života takým dramatickým dpôsobom, že ho to úplne zmenilo. "Odrazu som vedel, že Duch Svätý je pre mňa dnes!", hovorí Benny Hinn.

 

KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.

Podrobnosti

Autor
Benny Hinn
Formát
210 x 150 mm
Počet stán
174
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2009 - 2. vydanie
Hmotnosť
195g