Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

DVD Malý princ

DVD Malý princ

DOSPÍVÁNÍ NENÍ PROBLÉM... ALE...
11,99 € -3%

11,63 €

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Lucifer odhalený (Derek Prince)
 • Lucifer odhalený (Derek Prince)

Lucifer odhalený

Autor: Derek Prince

Naša cena: 6,33 €

Pád Lucifera rozpútal vojnu vekov.

Si umiestnený priamo uprostred tohto historického zápasu!

Padlý archanjel satan netúži po ničom inom, než získať si lojalitu, srdcia a mysle celého ľudského pokolenia a neprestane sa pokúšať o to, aby ťa porazil!

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Kniha Dereka Princea s názvom "Lucifer odhalený" nám zjavuje šokujúce fakty:


 • Prečo sa Lucifer rozhodol zaútočiť na Boha

 • Prečo sa satan už viacej nevolá Lucifer

 • Ako navnadil tretinu anjelov k jeho nasledovaniu

 • Čo spôsobuje, že sú ním kresťania zvedení

 • Ako odzbrojiť tohto zlého nepriateľa


Derek Prince odhaľuje satanovu najväčšiu zbraň, ktorú používa na to, aby zotročil a poviazal priemerného človeka. Satan sa pokúša odvrátiť kresťanov od toho, aby sa pozdvihli na svoj plný potenciál, a odviesť každú ľudskú bytosť od toho, aby nasledovala Boha.

Zápasíš ty, alebo niekto, koho poznáš, so zneužívaním, pornografiou, závislosťou, obžerstvom alebo inými záležitosťami?


Použi mocné duchovné zbrane zjavené v tejto vecnej knihe
a víťazstvo môže byť tvoje!


_______________________________________________________

OBSAH:

Predslov

 • Naši neviditeľní nepriatelia

 • Bojové línie sú určené

 • Boj proti kráľovstvu temna

 • Moc kríža

 • Povaha čarodejníctva

 • Dielo kríža

_______________________________________________________

 
 PREDSLOV:

 

Či sa nám to páči alebo nie, my - všetci veriaci v Krista - sme súčasťou konfliktu veľkolepých rozmerov, konfliktu s duchovnými mocami zlosti v ponebeských oblastiach" (Efežanom 6:12). Zdá sa, že moci zla sú v tomto konflikte v obrovskej presile. Čerství veriaci, ako aj mnohí iní, si často vôbec neuvedomujú, že sa v takomto konflikte nachádzajú. Sú nedostatočne pripravení a bez skúseností; vstupujú pritom do zápasu s nesmierne prefíkaným, absolútne zlomyseľným, neviditeľným nepriateľom, ktorý z celej duše nenávidí všetkých veriacich v Krista a ktorý má výhodu stáročných skúseností.

Tento nepriateľ je duchovná bytosť, ktorá nepodlieha obmedzeniam materiálneho sveta, akými sú hlad, smäd, únava či choroba. Dokáže napadať zo zálohy a zahájiť nečakaný útok, ako sa mu len zachce. V cirkevných spoločenstvách spôsobuje svetskosť, rebéliu, zvady a rozdelenia. Ak sa mu naskytne príležitosť, môže zapríčiniť chorobu, depresie, úzkosti, závislosti a poriadne dlhý zoznam duševných problémov. Aby znehodnotil náš kresťanský život a učinil cirkev neefektívnou, zneužíva naše ľudské slabosti a nedokonalosti z každého možného uhla.


Tento konflikt je v mnohých ohľadoch nerovnomerný a nespravodlivý. Veriaci v ňom čelia množstvu prekážok: svojej vlastnej telesnosti a nedokonalosti, pokušeniam a opozícii zo strany sveta, či duchovnej nezrelosti a nevedomosti. Môže sa nám zdať, že porážka je nevyhnutná. To všetko nás môže navyše nabádať k spochybňovaniu Božej vernosti, Jeho dobroty a Jeho moci. Nevyhnutne sa tu črtá otázka: „Prečo to všetko Boh dovolí?" Ako môžeme obstáť v takomto nepomere síl pred nepriateľskými útokmi?

Derek Prince nás privádza späť k jedinému faktoru, ktorý strháva víťazstvo na našu stranu: je ním Kristov kríž. Nebyť Kristovho kríža, naša porážka by bola istá. Keď však dôverujeme v dielo kríža, víťazstvo je zaručené. V skutočnosti už víťazmi sme, pretože Kristus „odzbrojil kniežatstvá a mocnosti" a vystavil ich verejne posmechu, triumfujúc nad nimi skrze kríž" (Kološanom 2:15). Prince to vysvetľuje takto: „Ježiš na kríži spôsobil satanovi totálnu, večnú, nezvratnú porážku. Nikdy to nič nemôže zmeniť. Z tejto porážky sa satan už nikdy nespamätá." Napriek tomu však často zabúdame na to, že Ježiš ponechal presadzovanie tohto víťazstva na Cirkev; náš nepriateľ to však dobre vie.

Hoci je satan porazený, predsa sa nevzdáva, iba mení svoju taktiku. Keďže pozná svoju bezmocnosť proti Cirkvi kráčajúcej vo víťazstve kríža, musí vyrukovať s novou stratégiou. Cieľom jeho stratégie je zneutralizovanie moci kríža v našich životoch – teda toho, v čom spočíva naše víťazstvo. Satan nedokáže zvrátiť to, čo sa stalo na Kalvárii; robí preto teraz všetko preto, aby odviedol pozornoasť Cirkvi od kríža ako „zbrane“ nášho víťazstva.


Robí tak použitím rôznorodých prostriedkov – snaží sa zamerať našu pozornosť na čokoľvek iné. Keď sa mu nepodarí nás stiahnuť späť k telesnému a sebeckému životu, v ktorom hľadáme len vlastné pohodlie či prosperitu, zvedie nás k prílišnému zdôrazňovaniu čohokoľvek iného – či už dobrého alebo zlého.


Môžeme to pozorovať v histórii Cirkvi už veľmi skoro. Satan slávil úspech, keď zvrátil Galaťanov späť k dôvere vo svoje vlastné ľudské úsilie a k dodržiavaniu zákona. Gréckym veriacim sa zdalo správne zachovávať niektoré židovské zvyky, ako bola napríklad obriezka. Keď to však apoštol Pavol videl, spýtal sa ich: „Ó, nerozumní Galaťania! Kto vám počaroval?"

Derek Prince svojím nenapodobniteľným spôsobom odkrýva satanove „zvádzajúce, čarodejnícke" taktiky a upriamuje našu pozornosť späť k dokonanému dielu Krista na kríži k dielu, v ktorom sme získali vyslobodenie z tela (hriešnej prirodzenosti), z vlastného „ja", z mocností tohto veku, a v ktorom sme boli oslobodení od odsúdenia, aby sme mohli slobodne milovať Boha a svojich blížnych a byť slobodne vedení Svätým Duchom.

Pevne verím, že táto kniha sa pre všetkých stane pripomenutím a povzbudením pre každodenný život vo víťazstve Kristovho kríža!""
Pierre van Vuuren, misionárPodrobnosti

Autor
Derek Prince
Formát
204 x 135 mm
Počet stán
104
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2011
Hmotnosť
134 g