V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Nadprirodzená moc premenenej mysle (Bill Johnson)
  • Nadprirodzená moc premenenej mysle (Bill Johnson)

Nadprirodzená moc premenenej mysle

Autor: Bill Johnson

Ušetríte 6% Naša cena: 10,34 €
Bežná cena: 11,00 €

Slovensko tak dlho čakalo na preklad knihy Nadprirodzená moc premenenej mysle od známeho autora Billa Johnsna. Bill Johnson je autorom knihy Keď nebo prenikne na zem a rečníkom na konferenciách...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Zároveň je pastorom zboru Bethel, z ktorého pochádza worship kapela Jesus Culture. Je v poradí 5 generáciou pastorov, ktorí majú bohaté dedičstvo v Duchu Svätom.

“Pre kresťana je neprirodzené nemať hlad po nemožnom.” – Bill Johnson

Táto kniha sa pokúša osloviť veľmi zneužívaný subjekt – myseľ veriaceho. Na jednej strane niektorí ľudia myseľ odhodili tým, že vytvorili evanjelium bez aspektu mysle, ktoré je prinajlepšom emocionálne a prinajhoršom heretické. Títo ľudia sa tešia, keď robia veci bez rozmýšľania a rozvahy, a myslia si, že vtedy a len vtedy sa Boh raduje z ich veľkej viery. Na druhej strane sú tu tí, ktorí povýšili myseľ nad jej právoplatné miesto a vytvorili evanjelium, ktoré Boha redukuje na bezmocný obraz človeka. Táto skupina žije v domnienke, že sú skutočne duchovne v bezpečí, pretože prijímajú iba veci, ktorým rozumejú, vyzdvihujú telesné kresťanstvo a považujú ho za vrchol. Nevedomky takto prijímajú práve to klamstvo, ktorému sa snažili vyhnúť. Stojí teda pred nami výzva úplne sa odovzdať Božiemu plánu s ľudskou mysľou na zemi skrze príklad, ktorý nám dal Ježiš – tým, že nám umožnil prístup do svojho nadprirodzeného životného štýlu.

Mojím cieľom je použiť každé posolstvo, či už napísané alebo hovorené, aby som zasieval a pripravoval blížiace sa prebudenie. Toto je moja úloha – aby sa kráľovstvo tohto sveta stalo Božím kráľovstvom. Táto kniha má byť jedným malým krokom týmto smerom. Je pokračovaním mojej prvej knihy Keď nebo prenikne na zem. Nemusíte ju nutne prečítať, aby ste načerpali z tejto, ale odporúčam to.

Bill Johnson, autor

 

Radikálni milovníci Boha, hladní zažiť plnosť toho, kým je. Billova kniha Nadprirodzená moc premenenej mysle nás vedie do slávnej spoluúčasti na jeho božskej prirodzenosti. Brilantne ukazuje, že spolupráca s naším milovaným Pánom je našou úlohou a naším cieľom. Ak túžite vidieť jeho kráľovstvo ako v nebi, tak i na zemi, Billova kniha bude mocnou inšpiráciou a návodom.

Heidi G. Bekerová, PhD. riaditeľka a zakladateľka Iris Ministries, spoluautorka knihy There’s Always Enough rečníčka na medzinárodných konferenciách.

 

Bill Johnson je Boží muž, ktorý má z Boha radosť a žije v súlade s tým, čo píše. Je mužom, ktorý má poznanie o tom, kým sme v Kristovi, a o dôsledkoch, ktoré z toho vyplývajú. Tieto veci sa určite vymykajú tradičnému mysleniu, no nevymykajú sa Písmu. Jeho nová kniha pomáha pristupovať k biblickým prisľúbeniam spôsobom, ktorý neobmedzujú tradície ani ľudský racionalizmus, redukujúci Boha na „boha vytvoreného na náš obraz“. V knihe Nadprirodzená moc premenenej mysle je očividná Billova láska k Božiemu slovu, no rovnako platí, že Bill má veľmi rád Ducha Svätého a veľmi rád zažíva to, čo Boh prisľúbil v Biblii. Za tie roky, čo Billa poznám, znateľne narástla jeho autorita a poznanie duchovného sveta, hlavne pokiaľ ide o uzdravovanie. Veľmi rád s ním trávim čas pre jeho hlad po väčšom poznaní a zažívaní toho, čo Boh prisľúbil pre jeho život a jeho spoločenstvo. Hlavne posledné kapitoly knihy nás volajú k tomu, aby sme vo väčšej miere spolupracovali s Bohom, viac ako kohokoľvek z nás v biblickej škole alebo v seminári kedy učili, že je možné. Nemôžem si pomôcť, ale stále myslím na podobnosť medzi poslednými kapitolami knihy a nedávnymi vyjadreniami Dr. Charlesa Krafta, ktoré uvádza aj vo svojej poslednej knihe Confronting Powerless Christianity (Konfrontácia bezmocného kresťanstva). Dr. Kraft sa domnieva, že v duchovnom svete funguje princíp, podľa ktorého obaja – Boh aj diabol – potrebujú nájsť človeka, skrze ktorého budú uskutočňovať svoje zámery. Viem, že Boh je zvrchovaný, ale vo svojej zvrchovanosti sa môže pokojne rozhodnúť takto pracovať, ak sa mu to zapáči. No Bill ide ešte ďalej v oblasti porozumenia Božiemu srdcu a jeho túžbe spolupracovať s nami. Podľa neho Boh nehľadá len niekoho, kto bude plniť a vykonávať jeho vôľu, hľadá partnera, aby on mohol plniť vôľu a sny svojho syna alebo svojej dcéry. Samozrejme, Bill vysvetľuje, že toto sa deje, iba ak je daný človek znovuzrodený a hľadá svoju radosť v Pánovi.

Randy Clark, Global Awakening Ministries