V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Moc modlitby v ťažkých časoch (Stormie Omartian)
  • Moc modlitby v ťažkých časoch (Stormie Omartian)

Moc modlitby v ťažkých časoch

Autor: Stormie Omartian

Ušetríte 7% Naša cena: 6,42 €
Bežná cena: 6,90 €

Obľúbená autorka Stormie Omartian ponúka návod, ako sa v týchto neistých časoch modliť za svoju krajinu – za politikov, predstaviteľov verejného života, prosperitu a uzdravenie národa...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

V knihe nájdeš odpovede na otázky: - prečo sa zlé veci stávajú nevinným ľuďom? - ako sa modliť za svojich nepriateľov? - čo to znamená byť národom, ktorého Bohom je Hospodin? Slovensko potrebuje ľudí, ktorí sa vedia modliť za spoločnosť a získať pre ňu Božie pôsobenie. Vstúp aj ty do tejto armády príhovorcov! - Branislav Škripek, evanjelizátor a poslanec NR SR Stormie Omartian je úspešnou autorkou. Celosvetovo sa predalo viac ako 28 miliónov jej kníh. Na Slovensku si veľkú popularitu získali najmä knihy Moc manželkiných modlitieb, Moc manželových modlitieb, Moc modlitby rodiča a Moc modlitby ženy. Stormie žije s manželom Michaelom v Spojených štátoch a majú dve dospelé deti. 

Podrobnosti

Autor
Stormie Omartian
Formát
130 x 200 mm
Počet stán
121
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2014