V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Sila viery (David Hathaway)
  • Sila viery (David Hathaway)

Sila viery

Autor: David Hathaway

Naša cena: 8,00 €

Počas 60-tich rokov autor precestoval Európu a bývalý Sovietsky zväz, aby prinášal Božiu zvesť spasenia a uzdravenia aj za železnú oponu. Zažil zázračné vyslobodenie z komunistického väzenia v bývalom Československu, dvakrát bol uzdravený z rakoviny a prežil päť pokusov o vraždu. Dokazuje, že život s Kristom je obrovským dobrodružstvom.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Často hovorí, že radšej by žil v búrke s Ježišom ako v pokoji bez Neho. Už 60 rokov sleduje jediný cieľ: vidieť ako sa Božia moc manifestuje na zemi a preniesť túto vášeň na ďalších nasledovníkov. David Hathaway je evanjelistom, zakladateľom organizácie Eurovision Mission to Europe a šéfredaktorom časopisu Prophetic Vision vychádzajúcom v piatich jazykoch. Vďaka priamemu televíznemu prenosu sledujú jeho evanjelizácie milióny divákov nielen v Rusku, na Ukrajine a v Európe, ale na celom svete. Za komunizmu bol kvôli pašovaniu Biblií väznený v bývalom Československu, v roku 2015 navštívil aj Bratislavu. 

Podrobnosti

Autor
David Hathaway
Formát
145 x 210 mm
Počet stán
196
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2016
Hmotnosť
264g