V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Od srdca k srdcu + CD (Martin Mekel)
  • Od srdca k srdcu + CD (Martin Mekel)

Od srdca k srdcu + CD

Autor: Martin Mekel

Ušetríte 10% Naša cena: 5,84 €
Bežná cena: 6,49 €

Kniha Od srdca k srdcu je ako diaľnica medzi Božím srdcom a srdcom človeka. Je určená veľkým i malým. Slovákom i Rómom. Laikom i teológom. Každému. Bez ohľadu na čokoľvek...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Lebo Božiu blízkosť potrebuje každý. Učí nás, ako sa s Bohom rozprávať, počuť ho a kráčať s ním v obyčajnosti dňa. Oživuje tradičné modlitby a ukazuje, ako sa s nimi modliť tak, aby vychádzali z nášho srdca, nielen z našich úst… Ponúka mnohé návody ako tráviť čas s Bohom tak, aby nám chutil. (Valéria Juríčková).

Prvá časť knihy obsahuje krátke vysvetlenie, čo je modlitba, prečo a ako sa modlíme a rôzne druhy modlitieb. Druhá časť knihy sú piesne v rómskom a slovenskom jazyku s akordmi. Slovník – posledná časť knihy – približuje význam slov a slovných spojení, s ktorými sa stretávame v duchovnej literatúre, na bohoslužbách a pri rôznych duchovných stretnutiach. Súčasťou knihy je aj CD s pesničkami a modlitbami.

Podrobnosti

Autor
Martin Mekel
Formát
150 x 210 mm
Počet stán
112
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2016
Hmotnosť
235 g