Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Hrsť spomienok (Ján Mastiliak)
  • Hrsť spomienok (Ján Mastiliak)

Hrsť spomienok

Autor: Ján Mastiliak

Naša cena: 2,30 €

Z príležitosti 100-ročnice narodenia o. Jána Mastiliaka CSsR (1911 – 1989) vydávame druhé doplnené a opravené vydanie brožúrky Hrsť spomienok...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Sú to jeho osobné spomienky na pobyt vo väzení v rokoch 1950 – 1965, ktoré napísal len na podnet svojich vtedajších rehoľných predstavených. Odhaľuje nám tak 15 rokov svojho života, veľmi ťažkého obdobia mučenia a väznenia. O. Ján Mastiliak CSsR patrí k najvýznamnejším osobnostiam gréckokatolíckej cirkvi na Slovensku. Mnohí si želajú začatie jeho beatifikačného procesu, keďže ho poznali ako hlboko zbožného, pokorného, láskavého a výnimočne múdreho gréckokatolíckeho kňaza a redemptoristu. V tejto brožúrke ešte nájdete dve jeho dielka: O spiritualite východnej cirkvi, Výroky a príklady Otcov púšte o láske a znášanlivosti.

 

KOMENTÁRE ČITATEĽOV: 
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.


Podrobnosti

Autor
Ján Mastiliak, CSsR
Formát
120 x 145 mm
Počet stán
102
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2011
Hmotnosť
85g