Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Aleluja - sivá

Mnohí z vás si určite spomínajú na...
7,00 € -10%

6,30 €

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
15 dní so svätou Katarínou Labouré a Zázračná medaila (Elisabeth Charpyová)
  • 15 dní so svätou Katarínou Labouré a Zázračná medaila (Elisabeth Charpyová)

15 dní so svätou Katarínou Labouré a Zázračná medaila

Autor: Elisabeth Charpyová

Naša cena: 4,00 €

Môže sa stať svätým človek, ktorý žije iba všedné, nenápadne a vykonáva často hrubé práce?
Sv. Katarína Labouré (1806 – 1876) sa ako „vincentka", rehoľná sestra Dcér kresťanskej lásky, 45 rokov starala o starých a chorých. Keď sa jej v parížskej kaplnke na Ulici du Bac zjavila Panna Mária, sprostredkovala svetu Zázračnú medailu.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Celý život sa však usilovala ostať v anonymite, či to bolo v mieri alebo v občianskej vojne počas Parížskej komúny. Zázračná medaila sa začala šíriť od roku 1832, dva roky po zjaveniach, a sprevádzali ju mnohé obrátenia a nevysvetliteľné uzdravenia.

Táto útla knižka 15 dní so sv. Katarínou Labouré nás prevedie cestami, po ktorých svätica v živote prešla – niekedy sa vinuli krásnou krajinou, inokedy boli hrboľaté a strmé – a pomôže nám objaviť, ako možno žiť svätosť v obyčajnom živote.

Elisabeth Charpyová zo Spoločnosti Dcér kresťanskej lásky sv. Vincenta de Paul sa venovala štúdiu dejín svojej spoločnosti, zvlášť životu a spiritualite zakladateľky rehole svätej Lujzy de Marillac. Je autorkou viacerých prác o svätej Kataríne Labouré a Zázračnej medaile.

Podrobnosti

Autor
Elisabeth Charpyová
Formát
115 x 185 mm
Počet stán
88
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK
Rok vydania
2016