V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Svätá Rafka: Kvet Libanonu

Autor: Patrizia Cattaneo

Ušetríte 10% Naša cena: 7,11 €
Bežná cena: 7,90 €
Chýr o libanonskej mníške svätej Rafke (Rebeke) Ar-Rayes (1832 – 1914) sa rýchlo šíri po celom svete, a to najmä vďaka zázrakom, ktoré sa dejú prostredníctvom zeme z jej hrobu – „zeme, ktorá uzdravuje“...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...Táto svätá pokojne, z lásky k Bohu čelila ťažkým skúškam, ktorými bol posiaty celý jej život. Jej čnosti sa stali povzbudením pre mnohých. Tri dni po svojej smrti sa zjavila svojej predstavenej, ktorú roky trápil nepríjemný zdravotný problém. Vyzvala ju, aby si nabrala trochu zeme z jej hrobu a potrela si ňou postihnutú časť tela. Predstavená tak urobila a v momente bola uzdravená. Bol to začiatok nepretržitého sledu zázrakov, často ohromujúcich, ktoré sa dejú na jej príhovor. Sestra Rafka bola vyhlásená za svätú v roku 2001 po tom, čo sa na jej príhovor zázračne uzdravilo dva a polročné dievčatko menom Céline Rebeiz, ktoré trpelo nevyliečiteľným nádorovým ochorením. Pápež Ján Pavol II. si s veľkou láskou uctieval pokornú mníšku Rafku. Osobne ju vyhlásil za: Ctihodnú 11. februára 1982. Blahoslavenú 17. novembra 1985. Vzor eucharistickej adorácie 2. júna 1999. Svätú 10. júna 2001. Jej sviatok sa v Cirkvi slávi 23. marca. Kniha má Imprimatur.

Podrobnosti

Autor
Patrizia Cattaneo
Počet stán
128
Väzba
lepená / mäkká obálka s klopami
Jazyk
SK
Rok vydania
2021