V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Tvorivá Biblia pre deti

Autor: CPH Editorial Staff , Gill Guile

Ušetríte 10% Naša cena: 12,51 €
Bežná cena: 13,90 €
Tvorivá Biblia pre deti je iná ako zvyčajné knihy s biblickými príbehmi. Začítajte sa do tejto úžasnej knihy a naučte sa niečo o príbehoch zo Starého i Nového zákona, ktoré sú oživené zábavnými tvorivými aktivitami...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...Nájdete tu inšpirujúce ilustrácie a príbehy prerozprávané do zrozumiteľného jazyka spolu s množstvom aktivít. Pre deti od 5-11 rokov. Rozširuje vedomosti o biblických príbehoch. Podporuje tvorivý rozvoj. Podnecuje detskú predstavivosť, a tvorivosť kreslením, maľovaním a inými aktivitami, ktorých nájdete v tejto knihe veľa. „Pouč chlapca na začiatku jeho cesty a neodchýli sa od nej ani v starobe.“ Príslovia 22,6 Rozprávajte svojim deťom príbehy z Biblie a prinášajte im posolstvá biblických príbehov, ktoré sú dôležité na budovanie viery. Ak budete tráviť čas prácou s Bibliou, či už to bude čítanie príbehov, maľovanie, alebo iné aktivity, všetky tieto spôsoby podporia vieru dieťaťa a jeho duchovnú zrelosť.

Podrobnosti

Autor
CPH Editorial Staff|Gill Guile
Počet stán
144
Väzba
lepená / mäkká obálka s klopami
Jazyk
SK
Rok vydania
2021