V akcii

DVD - Bernadeta

DVD - Bernadeta

Zázrak v Lurdoch V roku 1858 sa...
8,60 € -10%

7,74 €

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Ako k nám prišla Biblia

Autor: Meryl Doney

Ušetríte 5% Naša cena: 3,97 €
Bežná cena: 4,18 €
- Viete, že Biblia je svetový bestseller? - Že to nie je jedna kniha, ale celá knižnica? - Ako sa začala písať? - O prekladoch Biblie do slovenčiny? - Kedy vynašli kn&iacut...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...e;htlač? - Ako pracujú prekladatelia Biblie? - Čo je na Biblii jedinečné? Pútavá publikácia pre mladých čitateľov o tom, kým, ako, za akých podmienok a v akých jazykoch bola napísaná Biblia. Kniha prináša informácie o jednotlivých knihách, živote v biblických časoch, spôsoboch prepisovania, rozširovania i uchovávania biblických zvitkov. Predstavuje rôzne preklady Biblie i tých, ktorí sa o tieto preklady zaslúžili. Nezabúda priblížiť ani to, ako sa Božie Slovo v písanej forme šírilo na Slovensku. Navyše ponúka aj návody k zaujímavým a tvorivým aktivitám: ako si vyrobiť vlastnú knižnicu, rozlúštiť kódy, či urobiť tajný zvitok alebo tlačiarenskú doštičku. Mnoho farebných obrázkov upúta oči i myseľ a to nielen detí.

Podrobnosti

Autor
Meryl Doney
Počet stán
44
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Rok vydania
1998