V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

CD - Len tak sa stíšim

Autor: Sima Martausová

Ušetríte 7% Naša cena: 11,15 €
Bežná cena: 11,99 €
Sima Martausová je talentovaná slovenská gospelová speváčka, ktorá sa vo svojich piesňach vyznáva zo svojich pocitov. Otvorene prezentuje svoj ú...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...primný vzťah s Bohom, čo sa odzrkadľuje aj v jej tvorbe. "Album Len tak sa stíšim obsahuje prevažne akustické piesne, ktoré sú zhudobnením môjho prežívania, môjho života, vzťahov, ale aj rozhovorov s Bohom“ zhodnotila speváčka. „V každej jednej piesni je kúsok mňa a veľmi sa teším, že vyšiel album, ktorý keď sa tvoril a nahrával, tak som bola pri každom jednom kroku. Na albume sú dva bonusy. "Modlitba", ktorú sme nahrávali s Dievčenským speváckym zborom Slovenského rozhlasu a pieseň "Holubička" v symfonickej podobe ako duet s Adamom Ďuricom“ hovorí Sima. Pesnička Nenahraditeľná vznikla, keď som sa raz ''modlila hudbou''... takže nepatrí nijakému mužovi, ale tomu, čo ma stvoril. Tracklist: 1. Voda 2. Baránok 3. Pieseň a šál 4. Móda 5. Čaro obyčajných vecí 6. Do stratena 7. Len tak sa stíšim 8. Nenahraditeľná (akustická verzia) 9. Leonardo 10. Svetlá Modlitba (bonus) 11. Holubička Symphony feat. Adam Ďurica (bonus)

Podrobnosti

Autor
Sima Martausová
Rok vydania
2019