V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

CD - Balíček / Adela, ani to neskúšaj! + Strašidelné mesto

Autor: Peter Karpinský , Zuzana Holasová

Ušetríte 10% Naša cena: 12,60 €
Bežná cena: 14,00 €
Audioknihy sú vo formáte MP3 na CD nosiči.Peter Karpinský: Adela, ani to neskúšaj!Adela so starším a mladším bratom býva u sestričiek v Žltom dome, lebo ich mamu odviezli do nemocnice. Rada hrá futbal...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
..., chcela by byť ako Švarceneger, robí starosti sestre Tereze, ale sestra Klára ju chápe. Každá kapitola je samostatný malý príbeh o živote. Autor je vynikajúci pozorovateľ, vie vyvolať smiech, majstrovsky šibrinkovať jazykom a pohladiť dušu. Zuzana Holasová: Strašidelné mestoFantazijný príbeh o dobrodružnej ceste súrodencov Aničky a Janka za Čiernym pánom. Janko mu za hračky vymenil svoje svetlo, ale bez neho je chorý. Autorka ponúka vzrušujúci príbeh aj trefné pozorovania o tom, ako zlo klame, ako škodí a ako sa mu vzoprieť. Akčný záver nakoniec vyústi do prekvapivej pointy. A Vianoce sa môžu začať...Vhodné pre deti vo veku 7 – 12 rokov.Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 

Podrobnosti

Autor
Peter Karpinský, Zuzana Holasová
Rok vydania
2018