Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

3DVD - Dobrodružstvá chrobáčikov

Ušetríte 10% Naša cena: 10,79 €
Bežná cena: 11,99 €
V 13-dielnej sérii animovaných príbehov deti postupne spoznajú všetkých obyvateľov mestečka Chrobákovo – mravčeka Tonyho a Viki, lienku Lenku a V...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...ierku, švába Ruda a ďalších kamarátov. Prežijú s nimi rôzne dobrodružstvá, ktoré sa odohrávajú v prostredí známych biblických príbehov, napríklad pri Babylonskej veži, pri dobývaní Jericha, pri narodení Ježiša v Betleheme, stretnú sa s Jozefom v Egypte, Samsonom, Jonášom, Ester a ďalšími hrdinami. Morálne princípy predstavené v biblických príbehoch budú môcť vďaka chrobáčikom a ich zážitkom lepšie pochopiť väčšie aj menšie deti. Súčasťou 3 DVD sú aj pestré bonusy ako plagát, omaľovánky s chrobáčikmi a jedinečný nálepkový album spolu s 3 sadami nálepiek. Keď deti nazbierajú ďalších 8 sád, môžu si z albumu vyrobiť skvelú kartovú hru – Pexe-kvarteto z Chrobákova. Viac info o zbieraní nálepiek vo vnútri každého albumu.   Odporúčaný vek: animované príbehy od 3 rokov, Pexe-kvarteto od 6 rokov            Príbehy 1. Starosti so stavbou (príbeh Babylonskej veže) 2. Požehnanie v prestrojení (príbeh verného Jozefa) 3. Vďaka postačí (putovanie Izraelitov do Kanaánu) 4. Proti múru (Izraeliti dobijú Jericho) 5. Taktika strachu (príbeh vojvodcu Gideóna) 6. Pevné putá (príbeh siláka Samsona) 7. Skúška obrom (Dávid a Goliáš) 8. Ten pravý (oheň na hore Karmel) 9. Voľným pádom (príbeh vyliečeného Námana) 10. Priveľké sústo (príbeh tvrdohlavého Jonáša)  11. Jama plná levov (príbeh poslušného Daniela) 12. Odvahou vpred (príbeh kráľovnej Ester) 13. Radosť pre všetkých (narodenie Ježiša)     celkový čas 312 min.

Podrobnosti

Rok vydania
2019