V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

3CD - Perla z Moabu

Autor: audiokniha

Ušetríte 10% Naša cena: 7,20 €
Bežná cena: 8,00 €
Zvuková nahrávka vo formáte mp3 ponúka na 3CD starozákonný biblický román - Perla z Moabu. Príbeh chudobnej vdovy Rút a jej milova...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...nej hebrejskej svokry Noemi do audio podoby načítala Ida Rapaičová.Započúvajme sa do príbehu obľúbenej autorky Tessy Afsharovej v ktorom milujúci Boh vo svojom náručí kriesi mŕtve sny a pretvára ich na živú lásku.  Chudobná vdova Rút bez blízkych citových väzieb s rodinou, z ktorej vzišla, opúšťa svoj ľud aodchádza so svojou milovanou hebrejskou svokrou Noemi do Izraela. Pomáha jej obnoviť dom, zktorého Noemi pred rokmi odišla spolu s manželom a dvoma synmi, o ktorých ju neskôr obrala smrť.Obe ženy sú už bez zásob a Rút, rozhodnutá ochrániť ich pred hladom, využije všetko, čo jej zostalo –mocný chrbát a odhodlané srdce – a paberkuje klasy, ktoré zostali na poli po žatve.Ostatní jej ubližujú nevľúdnymi slovami, a tak Rút šokuje zistenie, že si ju majiteľ poľa všíma.Prihovára sa jej. Zásobuje ju i Noemi jedlom. Bóz si nahovára, že svojou vľúdnosťou spláca Rút lásku,ktorú prejavila voči jeho sesternici Noemi. No jeho srdce vie svoje. Interpret: Mgr. Art. Ida RapaičováRedakčno-dramaturgická príprava, realizácia a výber hudby: Mgr. Andrea Eliášová, PhD.Nahrávky vznikli v bratislavskom štúdiu Rádia Lumen v roku 2019.Celkový čas audioknihy je 14 hodín rozdelených na 60 častí.

Podrobnosti

Rok vydania
2019