Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena CD - K Tebe, Bože, volám (Janko Flajžík Manašovský)
  • CD - K Tebe, Bože, volám (Janko Flajžík Manašovský)

CD - K Tebe, Bože, volám

Autor: Janko Flajžík Manašovský

Ušetríte 10% Naša cena: 9,00 €
Bežná cena: 10,00 €

hudba: Janko Flajžík Manašovský – sólo spev

Texty piesní: Janko Flajžík Manašovský a upravené časti žalmov, Miloš Szabo /12,14/

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

hudba: Janko Flajžík Manašovský – sólo spev

Texty piesní: Janko Flajžík Manašovský a upravené časti žalmov, Miloš Szabo /12,14/

Arr.: Adam Stráňavský

Elektrická gitara: Roman „Romson“ Krajčí,  akustická gitara: Adama Marec, klavír: Adam Stráňavský, basa: Lívia Cintulová, bicie: Michal „Tlči“ Bartánus, soprán: Dominika Doniga – Stráňavská, husle: Michal Hudák, vokály: Miriam Čunderlíková a Róbert Čunderlík, saxofón: Pavol Pondelík.

Obsah:

1. Jasaj na chválu Božiu
2. K Tebe, Bože, volám
3. Pán kraľuje
4. Ježišu Kriste, pravdy jas
5. Nad hviezdy vystúpil už Pán
6. Pána chcem velebiť
7. Boh môjho života
8. Spievajte Pánovi
9. Čakal som na Pána
10. Chváľte Pána
11. V Teba, Pane, som dúfal
12. Pred Tebou, Pane
13. Pane, som tu sám
14. Judáš
15. Dar kňazstva

 

Na veži nášho kostola odbíjajú hodiny a elegantným spôsobom mi naznačujú,že čas sa nedá zastaviť… Je to dobré alebo zlé? Moja odpoveď znie: „Je to tak, ako má byť!“Je však v e ľ m i d o b r é, keď každý jeden z nás využije č a s na „posúvanie sa“ dopredu,na osobné dozrievanie… Ovocím takéhoto postoje je stále zreteľnejšie poznanie svojej„malosti“ a zraniteľnosti – a na druhej strane veľkosti a úchvatnej krásy Boha…Ďakujem dobrotivému Bohu za č a s, ktorý mi udelil a v ktorom sa odvíja môj vlastnýpríbeh. Ďakujem za inšpiráciu k piesňam, ktoré si máte možnosť vypočuť a za hlas,ktorým Ho môžem osláviť.Pôvodcovi všetkých darov ďakujem za sponzorov, ktorých mi doslova „poslal do cesty“a ktorí sú tak skromní, že napriek ich veľkej štedrosti, chcú zostať v anonymite, ale zostanúnatrvalo v mojom srdci…Ďakujem pánovi Jaroslavovi Stráňavskému za to, že som v jeho štúdiu a vďaka jehoprofesionálnemu prístupu mohol zrealizovať tento malý projekt.Ďakujem všetkým interpretom, ktorých mená sú uvedené na obale tohto CD, osobitneAdamovi Stráňavskému, nielen za hru na klavír a ďalšie klávesové nástroje, ale predovšetkýmza kompletné aranžmány k celému projektu.Vďaka všetkým i nemenovaným, za podporu modlitbami obetami, dobrými radami…Čas sa nedá zastaviť a preto sa modlím slovami žalmu:„K Tebe, Bože, volám… Chráň moje kroky na svojich chodníkoch, daj mi spoznaťpravú radosť.“

vdp.Janko Flajžík Manašovský

""

""

"http://www.jflajzik-manasovsky.sk/wp-content/gallery/cache/2__120x240_jflajzik-manasovsky33.jpg"  

""