V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
CHORUS SALVATORIS - Oslavujte Pána
  • CHORUS SALVATORIS - Oslavujte Pána

CHORUS SALVATORIS - Oslavujte Pána

Naša cena: 6,36 €

Hudobná lahôdka pre všetkých, ktorí majú radi chrámovú hudbu! Pod vedením dirigenta Róberta Mésároša vyšla nahrávka zboru Chorus Salvatoris – Oslavujte Pána. Osemnásť piesní skladateľov ako Geri, Schneider-Trnavský, Mozart, etc., zachytáva neopísateľnú atmosféru sakrálnej hudby. 

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Chorus Salvatoris vznikol v roku 1990 ako chrámový zbor Jezuitského kostola Najsvätejšieho Spasiteľa v Bratislave. Spočiatku sa venoval predovšetkým gospelovej hudbe. Neskoršie našli jeho členovia záľubu v duchovnej hudbe všetkých štýlových období. Zbor účinkoval aj v zahraničí počas Svetových dní mládeže v Paríži (1997) a v Ríme (2000). V rokoch 2001 a 2002 získal dvakrát druhé miesto na medzinárodnej súťaži speváckych zborov v poľskom Sandomierzi a Pinczówe. Na 13. námestovských hudobných slávnostiach v r. 2001 získal zlaté pásmo. Na súťaži Mundi cantant v Olomouci v r. 2003 získal zlatú medialu v kategórii sakrálna hudba.

 

Tracklist

1. Venite Exultemus
2. Cantate Domino
3. Rorando Coeli
4. O Magnum Mysterium
5. Ave Regina Coelorum
6. Popule Meus
7. Stabat Mater
8. Christus Factus
9. Regina Coeli
10. Exultate Iusti
11. Tebe Poem
12. Iže Cheruvimy
13. Laudate Dominum
14. Domine Non Sum Dignus
15. Ave Maria
16. Sanctus, Benedictus
17. Haec Est
18. Oslavujte Pána