Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Priblížiť sa k pravde - Ideologické tézy a historické fakty (Milan S. Ďurica)
  • Priblížiť sa k pravde - Ideologické tézy a historické fakty (Milan S. Ďurica)

Priblížiť sa k pravde - Ideologické tézy a historické fakty

Autor: Milan S. Ďurica

Naša cena: 7,00 €

Ideologické tézy a historické fakty

Okolo chronologickej príručky Dejiny Slovenska a Slovákov autora Milana S. Ďuricu už bolo veľa rozruchu a kritici popísali veľa, aby sa im podarilo odstrániť ju zo škôl. Jej 5. vydanie však svedčí o tom, že slovenskí čitatelia, ktorí majú záujem o dejiny svojho národa, dali najpresvedčivejšiu odpoveď tým, ktorí chceli, aby dielo zmizlo z povrchu zeme...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Podobnú reakciu verejnosti vyvolala aj táto autorova odpoveď kritikom, o ktorú čitatelia doma i v zahraničí stále prejavujú živý záujem. Aj jej tretie vydanie je už dávno vypredané. Vo štvrtom vydaní autor urobil v úvodných slovách menšie zmeny a doplnky pre jasnejšie a presnejšie formulovanie pôvodného textu. Rozšíril aj sériu príloh, aby sa najmä mladší záujemcovia, ktorí to všetko nezažili, mohli lepšie informovať o tom všetkom, čo sa udialo okolo kritizovaných Dejín. Cieľom vydania nie je už polemika, ale iba snaha o rozšírenie poznania dôležitých faktov slovenských dejín, ktoré cudzie ideológie dlhé desaťročia zamlčovali, alebo aj celkom falšovali. Všetko teda ostáva v duchu predošlých vydaní, ktoré vyšli pod titulom Priblížiť sa k pravde. 

Podrobnosti

Autor
Milan S. Ďurica
Formát
150 x 205 mm
Počet stán
256
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK