Odber noviniek

Vydavateľstvá

Cesta do Compostely (M. Kučerková, J. Knapík)

Legendy, história, skúsenosti

Camino de Santiago je starobylá pútnická cesta, ktorá žije aj v súčasnosti svojím osobitým, intenzívnym životom. Len v roku 2017 sa ňou vydalo viac ako tristotisíc pútnikov.

Čo vedie ľudí z rozličných krajín sveta a kultúr, rôzneho pohlavia, veku, profesií, náboženstiev i bez vyznania...

Viac detailov

9,81 € s DPH

10,90 € s DPH

(cena znížená o 10 %)


Dostupnosť:
Na sklade: < 2 ks

Počet ďalších produktov v rovnakej kategórii: 30

Predchádzajúce Ďalšie

k tomu, aby vyšli z istoty svojho prostredia a podstúpili námahu putovania, aká sa so svätojakubskou cestou nevyhnutne spája? A čo im Camino dáva? Akú úlohu v tejto skúsenosti zohráva apoštol Jakub Starší, pri hrobe ktorého v galícijskom meste Santiago de Compostela putovanie vrcholí? Môžeme túto cestu chápať ako mystickú alebo zázračnú?

Analýza autentických príbehov pútnikov zo Slovenska i zo zahraničia, doplnená o historickú a literárnu tradíciu putovania, sa pokúša odpovedať na tieto a ďalšie otázky, ktoré v čitateľovi fenomén putovania do Compostely vyvoláva. Odhaľuje túžby a potreby človeka dnešnej doby, jeho hľadanie cesty k sebe samému: k obnove vitálnej sily i k poznaniu zmyslu života.

Kniha je plnofarebná, obsahuje 50 fotografií z putovania. Spoluautorom knihy je kňaz Ján Knapík, ktorého poznáte ako moderátora z televízie Lux.

  • Jazyk: SK
  • Autor: M. Kučerková, J. Knapík
  • Počet stán: 304
  • Rok vydania: 2018
  • Väzba: pevná

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.