Odber noviniek

Vydavateľstvá

Anjeli - tajomní Boží služobníci (Billy Graham)

I. PREČO KNIHA O ANJELOCH?
Pomoc anjelov
Kult duchov
Skutočnosť a moc satana
Lietajúce neidentifikované predmety
Iné vysvetlenia
Prečo bola napísaná táto kniha
II. ANJELI SÚ SKUTOČNOSŤOU
Anjeli sú stvorení
Anjeli sú v službách Boha a znovuzrodených ľudí
Viera v anjelov je všeobecným úkazom
Kozmické mocnosti

Viac detailov

4,97 € s DPH


Dostupnosť:
Na sklade posledný kus!


Informujte ma ak je k dispozícii

PREČO KNIHA O ANJELOCH?

Moja žena, ktorá sa narodila a vyrástla v Číne, si zo svojho detstva spomína na návštevu tigrov z hôr. Jedného dňa sa istá chudobná sedliacka vybrala vyžínať trávu na úpätie jedného vŕšku. Bábätko niesla na chrbte a druhé dieťa cupkalo vedľa nej. V ruke držala kosák. Vo chvíli, keď prišla na vrchol, počula hrozný rev. Zmeravená od hrôzy sa obrátila a videla tigricu, za ktorou išli dve mláďatá. Divé zviera sa na ňu vrhlo. Tato negramotná Číňanka nikdy nebola v Škole alebo v kostole. Ani nikdy nevidela Bibliu. Predsa však jej krátko predtým jeden misionár rozprával o Ježišovi a povedal jej: „On môže ochrániť tých, ktorí sú v nebezpečenstve…" Vo chvíli, keď sa jej do pleca a ramena zaryli pazúry tigrice, žena vo svojom utrpení skríkla: „Ježišu! Pomoc!" Nato divé zviera namiesto toho, aby ju aj s deťmi roztrhalo, náhle ju pustilo a dalo sa na útek.
Biblia hovorí: „Lebo prikázal svojim anjelom o tebe, aby ťa ostrihali na všetkých tvojich cestách" (Z 91,11). Či Boh poslal anjela, aby ochránil túto nevedomú Číňanku? Existujú dnes nadprirodzené bytosti schopné zmeniť beh udalostí, ktoré sa týkajú ľudí a národov?

Pomoc anjelov
Doktor S. W. Mitchell, slávny neurológ vo Philadelphii, si jedného večera ľahol po osobitne rušnom dni. Náhle ho zobudilo búchanie na dvere. Išiel otvoriť a na prahu uvidel malé, úboho oblečené dievčatko s rozrušenou tvárou. „Pán doktor, moja mama je veľmi chorá, môžete k nej prísť?" Noc bola studená, snežilo. Lekár sa napriek veľkej únave obliekol a šiel za dieťaťom.KOMENTÁRE ČITATEĽOV: 
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere. 
        

  • Jazyk: SK
  • Autor: Graham Billy
  • Formát: 145 x 210 mm
  • Počet stán: 142
  • Väzba: brožovaná

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.