Odber noviniek

Vydavateľstvá

O láske, manželstve a rodine (Jozef Augustýn SJ)

O láske sa neraz aj v kresťanskom prostredí píše a hovorí s takým idealizmom, že ľudia často zostávajú neoslovení vo svojej konkrétnej situácii. Nanajvýš si povzdychnú: Aké by to bolo pekné, keby to tak bolo u mňa, u nás…

Viac detailov

4,46 € s DPH

4,95 € s DPH

(cena znížená o 10 %)


Dostupnosť:
Expedujeme do 7 dní


Informujte ma ak je k dispozícii

O láske sa neraz aj v kresťanskom prostredí píše a hovorí s takým idealizmom, že ľudia často zostávajú neoslovení vo svojej konkrétnej situácii. Nanajvýš si povzdychnú: Aké by to bolo pekné, keby to tak bolo u mňa, u nás… Poznáte to, keby…

Józef Augustyn ako dobrý znalec medziľudských vzťahov a vzťahov v rodine oslovuje ľudí, ktorí majú s láskou aj problémy. Teda každého z nás. Vychádza z toho, že láske sa treba učiť a že je k nej treba veľa životnej múdrosti. Až vtedy, keď prijmeme svoju situáciu realististicky, môžeme robiť zmeny.
Formou odpovedí na otázky sa dotýka takých tém ako sú napr.: asertivita, vzájomné počúvanie, zmysel pre humor, tolerancia a jej hranice, klamstvo detí alebo vzťahy rodičov a tínejdžerov.KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.

  • Jazyk: SK
  • Autor: Augustyn Józef, SJ
  • Formát: 120 x 205 mm
  • Počet stán: 136
  • Väzba: brožovaná s prebalom

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.