Odber noviniek

Vydavateľstvá

Niečo nové pre život (Miroslav Schlesinger)

Autor, bývalý telesný strážca, dnes uznávaný odborník v oblasti prevencie kriminality na Slovensku, podáva čitateľovi hodnotné informácie zo života veľmi prístupnou formou...


Viac detailov

2,64 € s DPH

3,30 € s DPH

(cena znížená o 20 %)


Dostupnosť:
Na sklade posledný kus!

Kniha zaujme každého, kto hľadá poučenie, pobavenie i niečo nové pre svoj duchovný rozmer. Bude veľkou pomôckou pre pedagógov, pracovníkov prevencie kriminality aj pre rodičov. Nájdete v nej množstvo motivácie a povzbudenie, ktoré práve dnes každý z nás potrebuje.
Pri čítaní ďalšej knižky z pera Miroslava Schlesingera ma stále väčšmi umocňuje pocit spokojnosti, s akou istotou dokáže chodiť a zorientovať sa jeden z našich najlepších a najspoľahlivejších pracovníkov prevencie na Slovensku. V spletitých katakombách negatívnych spoločenských javov ukazuje cestu, po ktorej by mali kráčať mladí ľudia. Samozrejme za predpokladu, že majú možnosť a schopnosť spoliehať sa na vlastné sily, či dôverovať aj dobre mieneným radám starších a skúsenejších. Nadmieru je sympatická výpoveď mladého pracovníka prevencie adresovaná mladým ľuďom. Nič poctivejšie, nič dôveryhodnejšie – cesta k úspechu prevencie."
Mgr. František Šinka, CSc., riaditeľ sekretariátu Rady vlády SR pre prevenciu kriminality a tajomníka rady


KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.