V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Vykúpení z choroby, chudoby a duchovnej smrti (Kenneth Erwin Hagin)
  • Vykúpení z choroby, chudoby a duchovnej smrti (Kenneth Erwin Hagin)
  • Vykúpení z choroby, chudoby a duchovnej smrti (Kenneth Erwin Hagin)

Vykúpení z choroby, chudoby a duchovnej smrti

Autor: Kenneth Erwin Hagin

Naša cena: 2,50 €

Kenneth Hagin vysvetľuje na základe textu Gal 3:13,14 o tom, že Kristus nás vykúpil zo zlorečenstva zákona starej zmluvy a otvoril nám cestu, aby sme mohli vstúpiť do Abrahámovho požehnania: hojnosť, zdravie a duchovné požehnanie. Je to krátky, ale pritom intenzívny kurz, ktorý zmení tvoj život...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Zriedkavo bola Dobrá zvesť tak majstrovský poukázaná, ako v tejto knihe. Autor veľmi detailne vysvetľuje, ako nás Ježiš Kristus vykúpil spod zlorečenstva zákona Starej zmluvy a otvoril pre nás cestu, aby sme sa namiesto toho radovali z požehnania Abrahámovho: z prosperity, zdravia a duchovného požehnania.

Každý veriaci potrebuje mať dobré základy ohľadom vyučovania zahrnutého v tejto knihe. Jej tri kapitoly sú nazvané: "Vykúpení z kliatby chudoby", "Vykúpení z kliatby choroby" a "Vykúpení z kliatby duchovnej smrti". Celkovo vzaté, tieto vyučovania obsahujú krátky, ale intenzívny teologický kurz: kurz štúdia, ktorý zmení tvoj život.

Autor Kenneth E. Hagin slúžil takmer 70 rokov, potom, čo mu Boh v 17-tích rokoch uzdravil deformované srdce a nevyliečiteľnú chorobu krvi. Aj keď pastor Hagin v roku 2003 odišiel domov k Pánovi, služba, ktorú založil je aj naďalej požehnaním pre veľa ľudí po celej Zemi. Rozhlasový program Kenneth Hagin Ministries "Rhema na dnešný deň" je vysielaný 150 stanicami do celej Ameriky a prostredníctvom internetu do celého sveta. Ďalšie aktivity jeho služby, ktoré zasahujú svet, sú Slovo viery, mesačník posielaný zdarma, evanjelizácie v Amerike, korešpondenčná Biblická škola Rhema, Biblické tréningové centrum Rhema, Asociácia absolventov Rhema, Medzinárodná asociácia služobníkov Rhema, Asociácia na podporu služieb Rhema a Služba vo väzniciach Rhema.KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.Podrobnosti

Autor
Kenneth Erwin Hagin
Formát
85 x 150 mm
Počet stán
63
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK