Nové produkty

Všetky nové produkty

V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Pomazanie (Benny Hinn)
  • Pomazanie (Benny Hinn)

Pomazanie

Autor: Benny Hinn

Naša cena: 5,70 €

Kniha Pomazanie pokračuje tam, kde sa medzinárodný bestseller "Dobré ráno, Duchu Svätý" končí. Vedie ťa do takej skúsenosti, pri ktorej sa mení tvoj vzťah k Otcovi, Synovi a Duchu Svätému...

Čítaj ďalej
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Kniha Pomazanie pokračuje tam, kde sa medzinárodný bestseller "Dobré ráno, Duchu Svätý" končí. Vedie ťa do takej skúsenosti, pri ktorej sa mení tvoj vzťah k Otcovi, Synovi a Duchu Svätému. Predstavuje ti Boha, ktorý je silný a povzbudzuje ťa, aby si aj ty konal v jeho moci. Autor načrtáva sedem kľúčov k získaniu pomazania: stretnúť a poznať Ježiša ako osobu, rozumieť Biblii, byť otvorený osobnému zjaveniu, prijať Ježiša ako obeť za svoje nedostatky a hriechy, pripraviť sa na prenasledovanie, vydať sa úplne Bohu a odvážne sa modliť. 

 

KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.
Podrobnosti

Autor
Benny Hinn
Formát
200 x 145 mm
Počet stán
154
Väzba
brožovaná
Jazyk
SK