V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Život bez hranic (Nick Vujicic)
  • Život bez hranic (Nick Vujicic)

Život bez hranic

Autor: Nick Vujicic

Ušetríte 7% Naša cena: 12,00 €
Bežná cena: 12,90 €

Nick Vujicic sa narodil bez rúk a nôh. Zvíťazil nad svojím postihnutím a vedie plnohodnotný život, ktorý je vzorom pre každého, kto hľadá skutočné šťastie...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

V súčasnej dobe je medzinárodne uznávaným motivačným rečníkom a šíri svoje základné posolstvo: Najdôležitejším cieľom každého človeka je nájsť zmysel života bez ohľadu na problémy alebo zdanlivo neprekonateľné prekážky, ktoré sa mu stavajú do cesty. Rozpráva o svojom fyzickom postihnutí, o emocionálnom boji, keď sa musel s hendikepom vyrovnať ako dieťa, dospievajúci i dospelý mladý muž. "Nesmierne dlho a s pocitom úplného osamotenia som premýšľal, či je na na svete niekto ako ja a či má môj život nejaký iný zmysel než bolesť a poníženie." Rozpráva o tom, ako sa pre neho viera stala zdrojom sily. Je kresťanom a nehanbí sa to aj verejne vyznať pri svojich prednáškach. Radi ho počúvajú aj ľudia, ktorí zvyčajne nenavštevujú cirkev. 

 

 

KOMENTÁRE ČITATEĽOV:
Po prečítaní knihy ťa pozývame k napísaniu svojich postrehov ku knihe, ktoré môžu pomôcť ďalším čitateľom pri ich výbere.

 

Podrobnosti

Autor
Nick Vujicic
Formát
176 x 250 mm
Počet stán
296
Väzba
pevná
Jazyk
SK
Rok vydania
2011