V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Rozhovory duše s Ježišom (Mária Crostarosa Celesta)
  • Rozhovory duše s Ježišom (Mária Crostarosa Celesta)

Rozhovory duše s Ježišom

Autor: Mária Crostarosa Celesta

Naša cena: 4,20 €

Autorka prežívala veľmi intenzívny vzťah s Ježišom, ktorý sa často prihováral jej srdcu. Pri čítaní tejto knihy v človeku rastie radosť z toho, že je niekým milovaný, že je pre niekoho vzácny a nenahraditeľný, jedinečný. A tým niekým je Ježiš.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Ukážka:

„Pamätaj, že v ľudskej duši milujem väčšmi odrobinu čistej lásky než všetky dary, ktoré vlastní. Dary milujem ako moje bohatstvá v dušiach, ktoré ich obdržali a v ktorých som ich uložil. Ako od svojich pokladníčok od nich žiadam, aby sa o ne verne starali. Nie som však menej oslávený v tých, ktorým som neudelil výnimočné milosti a neobdaril ich takými bohatstvami a ktorí ma aj napriek tomu milujú celým srdcom. Som zvelebený v ich pokore, svätej bázni a vo veľkej čistote ich lásky. Žijem v nich ukrytý s nepredstaviteľným zaľúbením."

9. Trest zemetrasení

Teraz počas písania som si spomenula na dar, ktorý si mi dal pred dvomi mesiacmi. Keď dnes vidím, že sa naplnil, srdce mi nedovoľuje zamlčať ho. Stalo sa to vtedy, keď si trestal svet nešťastím zemetrasenia.

Moja duša sa preľakla, keď ťa vtedy videla spravodlivo rozhnevaného na tvoje biedne a úbohé stvorenia. Pre ich hriechy si zrovnal so zemou celé mestá. Tvoja láska mi pomohla osmeliť sa opýtať sa ťa na príčinu tvojho hnevu. Láskavo si vypočul moju prosbu a vysvetlil si mi, že je to z dvoch príčin, pre dva druhy hriechov: svet ťa ťažko urážal nespravodlivosťou a chamtivosťou. Ľudia takmer celkom zabudli na večné dobrá, bažili iba po pozemských veciach a oddávali sa im. Preto si ranou pochoval ich telá spolu s bohatstvom, ktoré tak milovali. Takto si všetkým ukázal, ako krátko trvajú bohatstvá tohto sveta, ktoré si ľudia tak vysoko cenia.

Moja duša ťa vtedy s celou vrúcnosťou ducha prosila o milosť skončenia tohto trestu, zvlášť preto, lebo v ten deň som…Podrobnosti

Autor
Mária Crostarosa Celesta
Formát
140 x 215 mm
Počet stán
164
Väzba
pevná s prebalom
Jazyk
SK