V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena Tvoje srdce na Božom uchu (Klaus Hemmerle)
  • Tvoje srdce na Božom uchu (Klaus Hemmerle)

Tvoje srdce na Božom uchu

Autor: Klaus Hemmerle

Ušetríte 5% Naša cena: 5,70 €
Bežná cena: 6,00 €

Ako sa správne modliť

Známy nemecký autor, niekdajší aachenský biskup Klaus Hemmerle predstavuje školu modlitby a viery nielen pre tých, ktorí sa modlia.

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Naopak, vo svojich originálnych reflexiách o modlitbe pozýva na rozhovor s Bohom tak veriacich a ľudí, ktorí sa modlia pravidelne, ako aj hľadajúcich či pochybujúcich. „V modlitbe najprv sám Boh prechádza cez prah. Pozrite sa naňho, hľadajte ho, očakávajte ho. Potom vám aj on povie: ,Hľa, tu som!?“píše autor.

Na priblíženie tajomstva modlitby využíva zaujímavé a nekonvenčné obrazy z bežného života – modlitbu prirovnáva k výkriku, mlčaniu, boju, výstupu či dokonca k smrti. Predstavuje gramatiku i mapu modlitby, približuje jej orgány i prekážky, ktoré nám bránia modliť sa. Na lepšie pochopenie vysvetľuje aj podoby modlitby – modlitbu vďaky, prosby, chvály, chór i symfóniu modlitby. V záverečnej časti napokon prepája život modlitby s naším každodenným životom.