Odber noviniek

Vydavateľstvá

Biblické základy (Peter Čuřík, Martin Hunčár)

Biblické základy sú študijným materiálom pre každého kresťana, ale osvedčili sa tiež ako vynikajúca príručka pre vedenie večerných biblických škôl.

Viac detailov

7,50 € s DPH


Dostupnosť:
Expedujeme do 7 dní


Informujte ma ak je k dispozícii

Postavme svoje životy na skalu! Veriaci potrebujú nájsť duchovný domov a aj priateľov, no zároveň spoznať pravdu, lebo len tá ich dokáže vyslobodiť (Jn 8:32). BOH DOSTAL MOJŽIŠA Z EGYPTA ZA JEDNU NOC, ALE TRVALO TO ŠTYRIDSAŤ ROKOV NA TO, ABY Z MOJŽIŠA DOSTAL EGYPT.

Všetci sme si zo starého spôsobu života doniesli akýsi „batoh Egypta“ plný starých zvykov, myšlienkových vzorov či filozofií. Božie slovo je však dostatočne mocné na to, aby nás zbavilo nánosov hriechu a zmenilo naše životy podľa Božej vôle. Kniha obsahuje 16 kľúčových tém kresťanského života. Začína základnými biblickými učeniami podľa Listu Židom 6. kapitolou, a to: Evanjelium, Pokánie, Krsty, Zmŕtvychvstanie z mŕtvych, Večný súd, Skladanie rúk. Ďalšími kapitolami, ktoré považujeme za dôležité pre zdravý kresťanský život sú: Znovuzrodenie, Nové stvorenie, Modlitba, Božie slovo, Viera v Boha, Autorita veriaceho, Uzdravenie, Vyslobodenie a Cirkev živého Boha. Pastor Peter Čuřík doplnil 5. revidované vydanie dvoma novými kapitolami o rodine a financiách. PETER ČUŘÍK – Je hlavným pastorom zboru Slovo života v Bratislave a rešpektovaným lídrom na Slovensku, šéfredaktorom časopisu Víťazný život a autorom piatich kníh. MARTIN HUNČÁR – Je druhým pastorom zboru Slovo života v Bratislave, vedie vydavateľstvo a robí prednášky po školách. Je autorom viacerých scenárov, troch detských CD a kníh pre deti a mládež. 

  • Jazyk: SK
  • Autor: Peter Čuřík, Martin Hunčár
  • Formát: 145 x 210 mm
  • Počet stán: 184
  • Rok vydania: 2017
  • Väzba: brožovaná

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.