V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Exorcista Elias Vella

Autor: Elias Vella

Ušetríte 10% Naša cena: 11,25 €
Bežná cena: 12,50 €

Diabol sa nás bojí

Exorcista, ktorý neveril v diabla. Kňaz, ktorý evanjelizuje po celom svete. Páter Elias Vella pochádza z Malty, no domovom mu je celý svet. Patrí do rehole františkánov – minoritov a prednáša najmä o oslobodzovaní od Zlého a vnútornom uzdravení. Jeho knihy vychádzajú v mnohých jazykoch, pravidelne navštevuje Slovensko i susedné Česko. Známy exorcista hovorí v knihe otvorene o svojej životnej ceste, vlastných bolestiach i radostiach a ponúka praktické rady: o modlitbe, manželstve, o boji proti diablovi. Jeho dlhoročné skúsenosti sú vzácne a rady láskavé – ako upokoj

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.

Exorcista, ktorý neveril v diabla. Kňaz, ktorý evanjelizuje po celom svete. Páter Elias Vella pochádza z Malty, no domovom mu je celý svet. Patrí do rehole františkánov – minoritov a prednáša najmä o oslobodzovaní od Zlého a vnútornom uzdravení. Jeho knihy vychádzajú v mnohých jazykoch, pravidelne navštevuje Slovensko i susedné Česko. Známy exorcista hovorí v knihe otvorene o svojej životnej ceste, vlastných bolestiach i radostiach a ponúka praktické rady: o modlitbe, manželstve, o boji proti diablovi. Jeho dlhoročné skúsenosti sú vzácne a rady láskavé – ako upokojujúce náplasti na boľavé duše.

Podrobnosti

Autor
Elias Vella
Počet stán
168
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Rok vydania
2018