V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Hnev

Autor: Gary Chapman

Ušetríte 10% Naša cena: 9,81 €
Bežná cena: 10,90 €
Hnev zažívajú ľudia bez ohľadu na vek či spoločenské postavenie. Gary Chapman v knihe Hnev, ponúka užitočné a často prekvapivé pohľady na to, prečo sa hnev&aa...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...cute;me a čo s tým môžeme urobiť.Brian, vysokoškolák, sa hnevá na učiteľku, ktorá mu zapísala nedostatočnú. Liz, Brianova učiteľka, sa hnevá na svojho bývalého partnera, pretože neposiela načas výživné. Alex sa hnevá len tak všeobecne, pretože si nedokáže nájsť prácu a cíti sa spoločnosťou opomenutý.Viete, že hnev vám ničí život, ale neviete, čo s tým robiť.Život prináša veľa frustrácií. Aj keď možno nemávate záchvaty zúrivosti, je ľahké kvôli sklamaniu, zraneniu, odmietnutiu či zahanbeniu zatrpknúť a živiť v sebe hnev. Hnev je súčasťou života, ale nemusí váš život ovládať. Dá sa využiť aj pozitívne a dokonca vám môže pomôcť zmeniť životnú situáciu.V knihe nájdete skutočné príbehy a na nich autor vysvetľuje, ako:– lepšie pochopiť samého seba,– prekonať hanbu, popieranie a zatrpknutosť,– odlíšiť dobrý hnev od zlého,– konštruktívne zvládať hnev a konflikt,– urobiť pozitívne zmeny vo vašom živote,– pomôcť iným zvládať hneva oveľa viac.

Podrobnosti

Autor
Gary Chapman
Počet stán
200
Väzba
lepená / mäkká obálka
Rok vydania
2020