V akcii

Všetky akciové produkty

Najpredávanejšie

Všetky najpredávanejšie
Znížená cena

Napriek všetkému povedať životu áno

Autor: Viktor E. Frankl

Ušetríte 7% Naša cena: 10,22 €
Bežná cena: 10,99 €
Znovuobjavené majstrovské dielo autora medzinárodného bestsellera Hľadanie zmyslu života, ktoré dáva nádej aj v neistých časoch Jedenásť mesiacov po oslobodení z nacistických koncentračných táborov uskutočnil psychiater a ...

Čítaj ďalej
Vydavateľstvo: 
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa info
Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO. Nakúpte tovar nad 40€, zaplaťte vopred prevodom a v rámci SR máte poštovné ZADARMO.
...neurológ Viktor E. Frankl vo Viedni sériu verejných prednášok. Profesor Frankl, ktorý sa krátko nato stal známym na celom svete, v nich vysvetlil svoje ústredné myšlienky o zmysle, odolnosti a  dôležitosti prijatia života – aj napriek veľmi nepriaznivým udalostiam. Franklove slová silno rezonujú aj v súčasnosti, keď svet čelí čoraz vážnejším klimatickým a ekologickým hrozbám, prehlbujúcej sa sociálnej aj názorovej nerovnosti a veľkej ekonomickej neistote. Autor ponúka zaujímavý pohľad na odporúčanie „žite tak, akoby ste dostali druhú šancu“ a odhaľuje svoje základné presvedčenie, že každá kríza v sebe zahŕňa príležitosť. Napriek nevýslovným hrôzam koncentračných táborov Frankl pozorovaním sily svojich spoluväzňov zistil, že vždy je možné „povedať životu áno“. Toto poznanie je hlboká a nadčasová lekcia pre nás všetkých.

Podrobnosti

Autor
Viktor E. Frankl
Počet stán
144
Väzba
viazaná / tvrdá obálka
Jazyk
SK
Rok vydania
2021